تازه های سایت

14. دى 1394 - 14:30

علی رفعتی در گفتگو با خبرنگار بویرخبر با محکوم کردن به شهادت رساندن رهبر شیعیان عربستان توسط مزدوران و حاکمان خائن آل سعود گفت: جنگ امروز استکبار و بهائیان دست پروده غرب در منطقه، بین اسلام واقعی و امت های کمونیسمی و لیبرالیسمی است.

 

وی داعش را دست پروده خود سعودی ها در منطقه دانست و افزود: امروز داعش که دست پرورده همین آل سعود است به دنبال تفرقه افکنی و از بین بردن وحدت میان شیعه و سنی است.

 

آل سعود به دنبال تفرقه در منطقه است

مسئول دفتر تحکیم وحدت دانشجویی دانشگاه یاسوج اعدام شیخ توسط حکام سعودی را در راستای اختلاف افکنی در جامعه و منطقه دانست و ابراز کرد:حکام بی کفایت سعودی با این کارشان به دنبال ضربه زدن به جهان اسلام هستند.

 

رفعتی به حرکت مذبورانه و جدید غرب برای از بین بردن تشییع در منطقه اشاره کرد و گفت: هدف امروز غرب ،استکبار جهانی و در رأس آن نوکر حلقه به دوش استکبار در منطقه، از بین بردن اسلام واقعی و جهان تشییع در منطقه است.

 

غرب از نفوذ تفکر انقلاب اسلامی در منطقه می ترسد

وی یکی از دلایل حمله به شیعیان و از بین بردن رهبران شیعی در منطقه را نفوذ تفکر انقلابی اسلامی جهان تشییع در منطقه و شمال آفریفا دانست و افزود:امروز غرب و در رأس آن آمریکاییها از نفوذ تفکر انقلاب اسلامی در منطقه می ترسند و در پی آن برآمده تا با ترور و به شهادت رساندن رهبران شیعی این بیداری اسلامی را مهار کنند.

 

مسئول دفتر تحکیم دانشگاه یاسوج ابراز کرد:امروز اینها رهبران جهان تشییع را ترور می کنند که مثال آن شیخ نمر و شیخ زاکزاکی است.

 

خون شیخ نمر درخت بیداری اسلامی را آبیاری کرد

رفعتی با بیان اینکه بیداری اسلامی با ریختن خون این شیخ والامقام بیشر نشأت خواهد گرفت، بیان کرد:حضور مردم مسلمان اعم از شیعه  وسنی و قیام آنان علیه آل سعود در تمامی کشورهای مسلمان نشان از عمق بیداری اسلامی دارد.

 

وی با بیان اینکه حکام خائن و بی کفایت آل سعود با این کار خود کور خود را کنده اند، ابراز کرد:در آینده نزدیک سقوط این حکام یهودی صفت در منطقه  را خواهیم دید.

 

 مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج بیان کرد:همانگونه که رهبر دور اندیش و بزرگ انقلاب فرمودند تا 25سال دیگر اسرائیلی وجودنخواهد داشت و همگان شاهد خواهند بود که این حکام ظالم آل سعود که آبشخور آنان یهودی ها هستند، نابود خواهند شد.

 

مخالف آتش زدن سفارت عربستان هستیم

رفعتی به حرکت  خود جوش مردم  ایران اسلامی در جلوی سفارت عربستان و اعتراض آنان نسبت به شهادت رساندن شیخ نمر اشاره کرد و گفت:بسیج دانشجویی اصل این حرکت و اعتراض به چنین فاجعه ای را قبو دارد اما مخالف حضور برخی در سفارت و آتش زدن آن هستند.

 

وی با بیان اینکه بسیج مخالف چنین رفتاری در عرف دیپلماتیک است ،ابراز کرد:هر چند که آل سعود یک خیانتکار به جهان تشییع است، اما نباید چنین رفتاری صورت می گرفت.

 

چرا دیروز پیام تبریک می فرستادید اما امروز خاضر به فرستادن یک پیام تسلیت نیستید

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج در ادامه با انتقاد از حرکت انتقاد آمیز دستگاه دیپلماسی کشور در قبال این موضوع گفت: کسانی که تا دیروز  نسبت به تاراج بردن منابع غنی سازی شده هسته ای ما پیام تبریک می دادند، امروز حاضر نیستند در برابر این موضوع هم جهان اسلام خودی نشان دهند و پیام تسلیت بفرستند.

 

رفعتی با بیان اینکه تریبونها نباید یک طرفه باشد، ابراز کرد: امروز جهان تشییع و اسلام داغدار است و نباید به دنبال تفرقه و دودستگی باشیم، ولی متأسفانه پیام رئیس جمهور نشان از این می داد.

واکنش دستگاه دیپلماسی قابل دفاع نیست

وی با انتقاد از برخی حرکات دیپلماسی در دولت یازدهم گفت:دستگاه دیسپلماسی ما امروز چوب خزوع در برابر این حکام بی کفایت را می خورد که نشان آن اخراج سفیر ما از عربستان بوده  و این در صورتی  است که اول از همه ما باید سفرای آنان را اخراج می کردیم.

 

 

انتهای پیام/ر

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم