تازه های سایت

26. آذر 1394 - 11:20
واکنش تند مسئول بسیج دانشگاه علمی کاربردی کهگیلویه وبویراحمد به ضرب و شتم یک دانشجو
چماق داران فتنه خودشان را مدعی فرهنگ و سیاست نامیده اند/ چرا شورای تأمین استان چشمش را بر روی حقایق بسته است
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی کهگیلویه وبویراحمد گفت:متأسفانه امروز کسانی که خودشان دستی در چماق به دستی دارند و تنها تفکرات آن تفکرات لیبرالیسی خشنونت بوده، بسیجیان را چماق به دست می دانند و به آنها حمله می کنند.

اسماعیل مدبر مقدم در گفتگو با خبرنگار بویرخبر با انتقاد از تفکرات شعبان بی مخی مدعیان دروغین فرهنگ و سیاست و ضرب و شتم بچه های انقلابی در شهر یاسوج بعد از فتنه 8آذری دانشگاه آزاد یاسوج گفت:بعد از یک شنبه سیاه دانشگاه آزاد و حضور یکی از عناصر فتنه 88 و رهبران توهین به عاشورای حسینی در یاسوج، جوانان انقلابی این فتنه را در سکوت مسئولان خاموش کردند.

 

دولت اعتدال مواضع خود را مشخص کند

وی با انتقاد از از برخی مسئولان در تندرو و خیره سر خواندن بچه های انقلابی ابراز کرد: متأسفانه مسئولان دولت اعتدال نه این حادثه و دعوت از یک فتنه گر را محکوم نکردند بلکه بسیج را محکوم به تند روی و خیره سری کردند که خود جای بسی تأمل دارد.

 

برخی بدنبال تخطئه بسیج هستند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد:رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان به صراحت فرمودند که برخی در صدد تخطئه بسیج هستند و می خواهند با دادن لقب هایی همانند تندور و افراطی این نهاد بزرگ و ظریفت بالقوه انقلاب را مورد هجمه قرار دهند.

 

چماق داران خودشان را مدعی فرهنگ و سیاست نامیده اند

مدبر اینگونه تحرکات جدید علیه بسیج دانشجویی و نهاد مقدس بسیج را همان مثال تخطئه بسیج در سکوت محض برخی از مسئولان دانست و افزود:متأسفانه امروز کسانی که خودشان دستی در چماق به دستی دارند و تنها تفکرات آن تفکرات لیبرالیسی خشنونت بوده، بسیجیان را چماق به دست می دانند و به آنها حمله می کنند.

 

وی به حمله دوباره این مدعیان دروغین فرهنگ و سیاست به جوان بسیجی در شهر یاسوج اشاره کرد و گفت: اوج تفکرات این آقایان که شباهت زیادی به شعبان بی مخ ها دارند را در شهر یاسوج با حمله و اردوکشی های خیابانی علیه دانشجویان به عینه دیده ایم.

 

مسئولان؟چرا سکوت کرده اید

مدبربا محکوم کردن این واقعه به قشر دانشجوی استان گفت: چرا امروز مسئولان ارشد استانی خود را به خواب زده اند و اینگونه تحرکات و تفکرهای مسموم و این همه حمله به بچه های انقلابی را نمی بینند.

 

همه می دانند بوی تعفن فتنه از کجاست؟!

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی استان ریشه تمام این فتنه های زیر خاکستری را حزب تازه تأسیس و البته مجوز نگرفته فرهنگ و سیاست با دعوت از یک فتنه گر در 8آذرامسال دانست و افزود: کسانی که خود را مدعی فرهنگ و سیاست می دانند نشان داده اند فرهنگ آن چماق و سیاست آنها عربده کشی و توهین به بچه های انقلابی و اردو کشی های خیابانی است.

 

اگر نمی توانید بگویید؟!

مدبر با انتقاد از دستگاههای امنیتی استان برای برخورد جدی با این اخلال گران در سطح مرکز استان گفت: مسئولان اگر نمی توانند امنیت دانشجویان و بسیجیان را در برابر چماق داران فتنه تأمین کنند، بگویند تا خودمان وارد شویم.

 

 وی با انتقاد از مسئولان سیاسی استان گفت:مسئولان سیاسی استان که تا دیروز ندای طرفداری از این فتنه گران را سر می دادند چرا امروز فضای سیاسی را بر فتنه گران تنگ نمی کنند و در برابر  توطئه های آنان سکوت کرده اند.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی استان بسیج را متعلق به گروه و تفکری خاص ندانست و افزود: همه شاهد بودند که بعد از یک شنبه دانشگاه آزاد جوانان انقلابی بیاینه هیچ کدام از احزاب سیاسی را برای دفاع از خود نداشتند که این نشان دهنده این بود که جوانان انقلابی سیاست زده نبیستند و از هیچ گروهی دفاع نخواهند کردند.

 

مدبر ابراز کرد: جوانان انقلابی برای حفظ و حراست از ارزشها و آرمانهای امام راحل و مقام معظم رهبری از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد و نخواهند گذاشت هیچ فتنه گری در این استان سخنرانی کند.

 

چرا سکوت کرده اید و امنیت را فدای سیاست ...

وی با انتقاد از سکوت مسئولان امنیتی از جمله شورای تأمین استان در برابر عربده کشی خیایانی این گروه که همگان به ماهیت آنان پی برده اند، گفت: اگر امروز مسئولان امنیت را داد می زنند پس چرا جلوی عربده کشی و اردوهای خیابانی عده ای ارزال که از دل این حزب نوپای فتنه انگیز درست شده است را نمی گیرند.

 

 

انتهای پیام/ر

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم