تازه های سایت

10. آذر 1394 - 12:49
نماینده چهار شهرستان کهگیلویه وبویراحمد در مجلس شورای اسلامی در واکنش به حادثه دانشگاه آزاد گفت: آقایانی که حضور یک فتنه گر را در استان فراهم کرده اند به دنبال هنجار شکنی هستند دست آنان با فتنه گران در یک کاسه است.

حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری در گفتگو با خبرنگار بویرخبر در واکنش به حادثه دانشگاه یاسوج و حضور  یکی از محکومان فتنه 88و لغو سخنرانی آن از سوی دانشجویان گفت: دستگاههای امنیتی وابسته به حزب اصلاحات در استان مقصر این همه موضوع هستند که اجازه ورود یک محکوم فتنه به بدنه علمی دانشگاهها را داده اند.

 

چرا فتنه را محکوم نمی کنید؟

وی با محکوم کردن حضور فتنه گران در مراکز علمی از سوی برخی گروههای فشار،گفت:این آقایانی که امروز انگشت اشاره خود را به سمت بسیج دراز کرده اند و بسیج رامقصر می دانند چرا فتنه را محکوم نمی کنندو امروز طرفدار یک فتنه گر شده اند.

 

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه وبویراحمد در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از رویکرد دستگاههای امنتی برای دعوت از چنین شخصیت های در استان،بیان کرد: خوشبین به عملکرد دستگاههای امنتی و سیاسی استانداری استان نیستم.

 

دست این آقایان با فتنه گران در یک کاسه است

بزرگواری تصریح کرد: این آقایان با این افراد ماجراجو که روزی در فتنه بودند و دستگیر شدند هماهنگ هستند و دست آنان در یک کاسه است.

 

وی به سخنان چند پهلوی مسئولان بعد از این واقعه اشاره کرد و گفت:این آقایان اگر راست می گویند و شناختی از این شخص نداشته اند چرا بعد از آن فتنه را محکوم نکردند و فقط به حمله به بچه های انقلابی بسنده کردند.

 

دستور چنین جلساتی از بالا داده می شود

نماینده چهار شهرستان استان در مجلس شورای اسلامی این گونه تحرکات در این برهه زمانی را سناوریوی برخی از بالادستان دانست و افزود: چیزی که  امروز به عینه در این سفر دیده شد دستور از بالای برخی بالادستان به مسئولین استانی برای برگزاری این چنین جلساتی است.

 

افتخار می کنم یک بسیجی هستم

بزرگواری با تقدیر از اقدامات بسیج در طول انقلاب و پاسداری از ارزشهای انقلاب گفت:به عنوان یک بسیجی همیشه طرفدار بسیج بوده و هستم و تا آخرین لحظه این گونه تحرکات مشکوک که ضربه به عقاید و ارزشهای انقلاب می زند را محکوم می کنیم.

 

ستارویوی جدید در حال رخ دادن است

وی با پرده برداری از برخی فتنه های دست ساخته پیش از انتخابات از سوی برخی از گروههای سیاسی در کشور و حتی استان اشاره کرد و گفت: اینها که امروز از یک فتنه گر برای سخنرانی در یک محفل دانشجویی دعوت می کنند با اهدافی از پیش تعیین شده به دنبال ناهنجاری در بین جامعه هستند.

 

نماینده چهار شهرستان استان در مجلس شورای اسلامی  ابراز کرد: امروز همه شاهد هستند این آقایان در مسائل اقتصادی و طرح های اقتصادیشان با وادادگی های غرب محورانه اشان شکست خورده  و در مسائل اجتماعی کاری از پیش نبرده اند ومسائل فرهنگی ما را هم نسبت به دوره اصلاحات تغریب کرده اند، پس به دنبال سنارویوی جدید برای تغریب مردم با اتهام به گروههای انقلابی هستند.

 

 

بزرگواری بیان کرد: اینها گروهها در صدد هستند با چنین پروژه های از قبیل ناهنجاری های اجتماعی در دانشگاهها برای سرپوش نهادن بر ضعف های خود با صادر کردن مجوز برای افراد ماجراجو و فتنه گر در درون دانشگاه فکر جوانان را به این سمت جذب کنند.

 

همانگونه که رهبری فرمودند،برخی به دنبال تخطئه بسیج هستند

وی به سخنان مقام معظم رهبری در مورد بسیج اشاره کرد و گفت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند امروز برخی به دنبال تخطئه بسیج هستند و می خواهند کسانی را که دلشوزانه برای این انقلاب رنج و زحکمت کشیده را به افراطی گری و تند روی محکوم کنند که گور خوانده اند.

 

نماینده چهار شهرستان استان در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: نیروی انقلابی از جمله بسیج باید مراقب تحرکات بودار این گروهها در درون دانشگاه باشد و نگذارد که اینها با هر حربه و حلیه ای نقشه های شوم خود را عملی کنند.

 

شخصیت بسیج بالاتر از اینهاست که بخواهد جواب آنان را بدهد

بزرگواری به حمله برخی از سیایسون به بسیج  که دانشجویان بسیجی را محکوم این قضیه جلوه داده و آنها را گروهی چماق دار معرفی کرده بود، گفت:شخصیت بسیج بالاتر از اینها که بخواهد در برابر اینها برخورد فیزیکی داشته باشند.

 

نماینده استان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این آقایانی که با حمله به بسیج در صدد ضربه زدن به تفکر انقلابی هستند هنوز تفکر بسیجی را درک نکرده اند.

 

دستشان در کاسه آنهاست

وی ابراز کرد: کسانی که امروز از اهالی فتنه ،محکومان فتنه و این گروهها دفاع می کند دستش در کاسه آنها است.

 

بسیج اجازه ورود فتنه گران به عرصه های مختلف را نمی دهد

نماینده چهار شهرستان استان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بسیج هیچ وقت و هیچ موقع به دنبال خفه کردن صدای مخالف و نقدمنصفانه نیست بلکه از آن نیز استقبال می کند ،اما هیچ موقع نخواهد گذاشت فته گران فضای جامعه آلوده کنند.

 

بزرگواری این گونه ناهنجاتریها و تحرکات را پروسه جدید فتنه گران برای برهم زدن آرامش جامعه آن هم در نزدیکی انتخابات دانست و افزود: این گروهها تدبیر و امدیشان به جایی نرسیده است و می خواهند بی تدبیری را در جامعه سوق دهند.

 

وی با تحسین حرکت بسیج در اجازه ندادن به سخنرانی یک محکوم فتنه در دانشگاه آزاد گفت: وظیفه بسیج دانشجویی امروز در مراکز این است که جلوی اینها را بگیرند.

 

برخی با گستاخی برچسپ تندرو و خودسر را به بسیج داده اند

نماینده چهار شهرستان استان در مجلس شورای اسلامی تفکر بسیج را ضامن ارزشها وآرمانهای انقلاب دانست و افزود: امروز اقتدار،قدرت و پیروزی نظام مدیون بسیج است پس چرا با گستاخی به دنبال محکوم کردن این نهاد بزرگ هستند.

 

بزگواری تصریح کرد: هر مسئولی که بخواهد به هرطریقی بسیج را محکوم کند در خط فتنه گران بوده و ما آن را محکوم می کنیم.

 

وی یکی از دلایل عقب رفت رشد علمی در درون دانشگاهها و مراکز علمی را نفوذ اینگونه افراد در بدنه های علمی کشور دانست و بیان کرد:  اینها به دنبال این هستند که رشد علمی کشور را از کاروان علم عقب بیندازند و تفکرات لیبرالیسمی خودشان را در جامعه حاکم کنند.

 

دانشگاه مأمن گاه فتنه گران نیست

بزرگواری ابراز کرد: دانشگاه امروز صحنه ومأمن گرم فتنه گران نیست و نباید آنها فکر کنند که می توانند نقشه های شوم خود را در دامن دانشگاه ترسیم کنند.

 

وی به حضور برخی از ازاصحاب محکوم فتنه در استان اشاره کرد و گفت:این گروهها  افراد ماجرا جو و فتنه گر را در مناطق محروم و استانهای کوچک تحمیل می کنند تا نقشه های شوم خود را زود عملی کنند.

 

چرا دروغ می گویید

نماینده چهار شهرستان استان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولانی که در کلام سخن از بسیج و خانواده شهدا می دهند امروز نشان داده اند که در عمل دروغگو هستند ودر حق بسیج جفا کرده اند.

 

 

انتهای پیام/ر

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم