تازه های سایت

3. آبان 1394 - 16:24
فرماندار پیشین بویراحمدبا قدردانی اززارعی نماینده بویراحمد و دنا در مجلس گفت: از زارعی قدردانی می‌کنم که در عزل و نصب من نقش محوری و کلیدی داشتند.

به گزارش بویرخبر،هوشنگ یاری‌پور ظهر امروز در مراسم تکریم خود با تسلیت شهادت امام حسین (ع) به همه مسلمان جهان گفت: شکرگذار این هستم که توانسته ام در بیست ماه خدمت در فرماندرای بویراحمد فقط و فقط برای رضای خداوند کارکنم و کاری به جناح و گروه خاصی نداشته باشم.

 

امانت دار خوبی بودم؟

وی مسئولیت‌ها را امانتی مهم در نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت:به عنوان نماینده دولت در شهرستان امانتی بزرگ بر دوش داشتم که آن را به سر منزل مقصود رساندم.

 

ظرفیت ها را شکوفا کردیم اما چه سود...

فرماندار پیشین  شهرستان  بویراحمد با بیان رزومه ای از  فعالیت بیت ماهه خود در این نهاد گفت: توانستیم در این بیست ماه و اندی فعالیت در این حوزه، ظرفیت‌های این شهرستان را شناسایی کنیم و بر اساس ظرفیت‌های مردمی این ظرفیت‌ها را شکوفا کردیم.

 

یاری پور با بیان اینکه در جهت تحقق کارهای خود، شعار دولت که همان اعتدال و تدبیر را لازمه اجرایی فعالیت های خود قرار دادیم، ابراز کرد: با توجه به شعار دولت تدبیر و امید که اعتدال در راس آن قرار داشت با عقلانیت و پرهیز از افراط و تفریط و رعایت اصل امانت‌داری در مدت 20 ماه جلب اعتماد مردم را به نظام و دولت و جایگاه فرمانداری به سمت دولت جذب کردیم.

 

 زمانی در فرمانداری خرید و فروش می شد

وی با بیان اینکه در زمانهای گذشته ارتباط بین مردم و فرماندرای کم رنگ بود و سعی ما ارتباط فرمانداری و مردم در راستای تحقق به اهداف دولت بود، بیان کرد: یک زمان بود که در فرمانداری‌ خرید و فروش می‌شد و سلب اعتماد مردمی به وجود آمده بود، که توانستیم در این مدت اعتماد را برگردانیم.

 

سیاسی نبودم؟!

فرمانداربزرگترین شهرستان کهگیلویه وبویراحمد تعامل و فراجنایی را مهمترین شعار خود در این مدت دانست و افزود:   در این مدت با همه جناح‌ها و افراد نهایت تعامل را داشتیم و برای جلب نظر سیاسیون گامی برنداشتیم.

 

دین خود را برای دنیای برخی آقایان پایمال نکردم

یاری با تأکید بر اینکه در برابر تمامیت‌خواهان ایستادگی کردم و دین خود را برای دنیای آن‌ها پایمال نکردم،ابراز کرد:برخلاف این همه بی مهری ها همچنان در جریان اصیل اصلاح‌طلبی و همراه با جریان دولت تدبیر و امید هستم.

 

به خودم نمره قبولی می دهم

وی ادامه داد: در این مدت به دلیل ارتباط فی ما بین بین مردم و مسئولان مایه خوشنامی دولت تدبیر و امید در بویراحمد بودم و به خود نمره قبولی می‌دهم چرا که قبول دارم در نظام جمهوری اسلامی فرماندار باید امانت‌دار باشد و لذا در دوران خدمتگزاری ام خیانتی از من سر نزد.

 

فرماندار پیش بویراحمد به توزیع اعتبارات در این شهرستان اشاره کرد و گفت: در توزیع اعتبارات تنها به نیازها و اولویت‌ها توجه کردیم و هیچ‌گاه بزرگنمایی و جنجال نداشتیم و کسی را محکوم نکردیم.

 

یاری پور با بیان اینکه همیشه مشورت و هماهنگی را سرلوحه موفقتیت در کارها می دانستم، بیان کرد: در تمامی کارها که انجام می‌دادیم با مافوق خود هماهنگ بودیم و از فرصت‌ها برای پپیشرفت شهرستان به خوبی استفاده کردیم.

 

موضوع اشتغال از عهده من خارج بود

وی یکی از بزگترین خواست مردم را حل مشکلات معیشتی و اشتغال دانست و افزود: این کار به تنهایی از عهده من خارج بود، اما نیاز است تا مسئولان و نمایندگان برای رفع این مشکلات طرحی نوبیندیشند.

 

برخی از من انتظار جا به‌جایی حق و ناحق را داشتند

فرماندار سابق بویراحمد با بیان اینکه بعضی از من انتظار جا به‌جایی حق و ناحق را داشته‌اند ،تصریح کرد: من در مقابل این خواسته‌ها ایستادگی کردم و از بین دو گزینه رفتن و ماندن ترجیح بر رفتن دادم و یکی از دلایل رفتنم از فرمانداری برآورده نکردن انتظارات برخی از اقایان بود.

 

زارعی نقشی کلیدی درانتصاب و عزل من داشت

یاری پور در ادامه  با قدردانی از نماینده بویراحمد و دنا در مجلس خاطرنشان کرد: از زارعی قدردانی می‌کنم که در عزل و نصب من نقش محوری و کلیدی داشتند.

 

وی با بیان اینکه در همان روزهای اول به آقای نماینده گفتم تسلیم خواسته های برخی حزب ها نخواهم شد، بیان کرد: زارعی در همان روزهای نخست از من برای حضور در فرمانداری نظرخواهی کرد که من به او گفتم صداقت در دستور کار من است که وی هم پذیرفت.

 

نباید برای برخی آخرت خود را بفروشیم

فرماندار پیشین بویراحمد در پایان با توصیه به معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد و توجه مسئولان به رأی مردم در انتخابات گفت: به خاطر میخی نباید نعلی و به خاطر نعلی اسبی و به خاطر اسبی لشکری و به خاطر لشکری کشوری سقوط کرد و باید بدانیم که نباید برای برخی آخرت خود را بفروشیم.

 

رأی مردم حق الناس است

یاری‌پور گفت: وزارت کشور دولت تدبیر و امید باید امانتداری  صادق در حفظ رای مردم باشد و مبادا به خاطر دنیای دیگران دین خود را خراب کند.

 

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم