تازه های سایت

13. اسفند 1393 - 14:39
تودیع و معارفه‌ای که باید در تاریخ کهگیلویه وبویراحمد ثبت شود
امین کمالوندی خداحافظی کرد/دهبانی‌پور کلید را گرفت
مراسم تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
كمالوندي

به گزارش بويرخبر،، صبح روز سه‌شنبه ۱۳ اسفند ۹۳ مراسم تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
در این نشست محمد محمدی احمدی مدیرکل امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فتاح محمدی معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، هوشنگ‌ یاری‌پور فرماندار بویراحمد، مدیران دستگاه‌های مختلف اداری استان، اهالی فرهنگ و هنر و برخی از چهره‌های سیاسی برگزار شد.
مراسم تکریم و معارفه مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد همانند سایر تودیع و معارفه‌ها با حاشیه‌ها و نکات جالبی همراه بود.
*امین کمالوندی مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم به جای سخنرانی بروشوری از فعالیت‌های ۴۶ ماهه خود ارائه داد و در وقت سخنرانی فقط از هنرمندان، همکاران، رسانه‌ها وخانم صالحی همسرشان تشکر و قدردانی کرد.
*به گفته کمالوندی خانم صالحی همسر امین کمالوندی او را عاشقانه و صبورانه در کارهایش همراهی می‌کند.
*هاشمی یکی از هنرمندان استان کهگیلویه و بویراحمد به نمایندگی از اهالی فرهنگ و هنر و مطبوعات سخنانی را بیان کرد و آنقدر به طول انجامید که جمعیت حاضر خسته شدند.
برخی فکر می‌کردند، او سخنران اصلی جلسه است.
*البته هاشمی مطالبات، دغدغه‌ها و مشکلات هنرمندان را نیز مطرح کرد.
*محمد مهدی احمدی مدیرکل امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این آئین صحبت کرد.
* روسای انجمن‌های مختلف اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از امین کمالوندی با رونمایی از لوح تقدیری قدردانی و تشکر کردند.
*وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهداء لوح تقدیر و قرآن کریم تبریزی نیز تجلیل کرد.
* اصحاب رسانه کهگیلویه و بویراحمد با امین کمالوندی مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی عکس یادگاری انداختند.
* بعد از اتمام جلسه حاضرین به دور امین کمالوندی و رضا‌ دهبانی‌پور مدیران قبلی وجدید فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد حلقه زدند و به آنها خسته نباشید و تبریک می‌گفتند.
*فتاح محمدی معاون سیاسی کهگیلویه و بویراحمد نیز به ایراد سخنرانی پرداختند.
*رضا دهبانی‌پور مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با اقدامی آئین تکریم و معارفه مدیران کل این دستگاه‌های فرهنگی را نسبت به سایر مراسمات اینگونه متفاوت‌تر کرد.

*وی پشت جایگاه سخنرانی قرار گرفت و از آقای کمالوندی مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد خواست تا به جایگاه بیاید، کمالوندی نیز دسته گلی را با خود به همراه داشت، در ابتدا امین کمالوندی دسته‌گل را به نمایندگی از اهالی فرهنگ و هنر به دهبانی‌پور داد و بعد دهبانی‌پور با ذکر سه دلیل گفت: می‌خواهم که آئین تکریم و معارفه مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد متفاوت‌تر از سایر مراسم‌های تودیع و معارفه در کهگیلویه و بویراحمد باشد، یکی اینکه آقای امین کمالوندی لر بودند، ولی در استان غریب بودند و می‌خواهم با احترام بدرقه شوند. دوم اینکه در گذشته بداخلاقی‌های در مراسم‌های تودیع و معارفه این استان صورت می‌گرفت و می‌خواهم با اهداء هدایای که خودم تهیه کردم این مراسم را متفاوت تر جلوه بدهیم تا به نوعی کار گذشته‌گان تکرار نشود. سوم اینکه یک مدیرکلی از این استان دارد خداحافظی می‌کنند و بنا براین سه دلیل بنده می‌خواهم او را مورد تکریم قرار بدهم.

امین کمالوندی که از این حرکت رضا دهبانی‌پور جا خورده بود، برای بار دوم به پشت میکروفن قرار گرفت و اظهار کرد: اگر ساعت‌ها پای درس اخلاق می‌نشستیم به این حرکت آقای دهبانی‌پور نمی‌ارزید و باید این حرکت و تودیع و معارفه در تاریخ استان کهگیلویه و بویراحمد ثبت شود.

در پایان حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به دهبانی‌پور داده شد.

 

ershad_dhbanei_maarfe (1)

ershad_dhbanei_maarfe (2)  ershad_dhbanei_maarfe (4)  ershad_dhbanei_maarfe (6) ershad_dhbanei_maarfe (7) ershad_dhbanei_maarfe (8) ershad_dhbanei_maarfe (9) ershad_dhbanei_maarfe (11) ershad_dhbanei_maarfe (12) ershad_dhbanei_maarfe (13) ershad_dhbanei_maarfe (14) ershad_dhbanei_maarfe (15) ershad_dhbanei_maarfe (16) ershad_dhbanei_maarfe (17) ershad_dhbanei_maarfe (18) ershad_dhbanei_maarfe (19) ershad_dhbanei_maarfe (20) ershad_dhbanei_maarfe (21) ershad_dhbanei_maarfe (22) ershad_dhbanei_maarfe (23) ershad_dhbanei_maarfe (24) ershad_dhbanei_maarfe (25) ershad_dhbanei_maarfe (26) ershad_dhbanei_maarfe (27) ershad_dhbanei_maarfe (28) ershad_dhbanei_maarfe (29) ershad_dhbanei_maarfe (30) ershad_dhbanei_maarfe (31) ershad_dhbanei_maarfe (32) ershad_dhbanei_maarfe (33) ershad_dhbanei_maarfe (34) ershad_dhbanei_maarfe (35) ershad_dhbanei_maarfe (37) ershad_dhbanei_maarfe (38) ershad_dhbanei_maarfe (39) ershad_dhbanei_maarfe (40) ershad_dhbanei_maarfe (41) ershad_dhbanei_maarfe (42) ershad_dhbanei_maarfe (43) ershad_dhbanei_maarfe (44) ershad_dhbanei_maarfe (45) ershad_dhbanei_maarfe (46) ershad_dhbanei_maarfe (47) ershad_dhbanei_maarfe (48) ershad_dhbanei_maarfe (49) ershad_dhbanei_maarfe (50) ershad_dhbanei_maarfe (51) ershad_dhbanei_maarfe (52) ershad_dhbanei_maarfe (53) ershad_dhbanei_maarfe (54) ershad_dhbanei_maarfe (55) ershad_dhbanei_maarfe (56) ershad_dhbanei_maarfe (57) ershad_dhbanei_maarfe (58) ershad_dhbanei_maarfe (59) ershad_dhbanei_maarfe (60) ershad_dhbanei_maarfe (61) ershad_dhbanei_maarfe (62) ershad_dhbanei_maarfe (63) ershad_dhbanei_maarfe (64) ershad_dhbanei_maarfe (65) ershad_dhbanei_maarfe (66) ershad_dhbanei_maarfe (67) ershad_dhbanei_maarfe (68) ershad_dhbanei_maarfe (69) ershad_dhbanei_maarfe (70) ershad_dhbanei_maarfe (71) ershad_dhbanei_maarfe (72) ershad_dhbanei_maarfe (73) ershad_dhbanei_maarfe (74) ershad_dhbanei_maarfe (75) ershad_dhbanei_maarfe (76) ershad_dhbanei_maarfe (77) ershad_dhbanei_maarfe (78) ershad_dhbanei_maarfe (79) ershad_dhbanei_maarfe (80) ershad_dhbanei_maarfe (81) ershad_dhbanei_maarfe (82) ershad_dhbanei_maarfe (83) ershad_dhbanei_maarfe (84)

كبنا نيوز

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم