تازه های سایت

پربازدیدها

24. بهمن 1393 - 12:06
مستند «سفر به آمادای» از تولیدات مراکز صدا و سیمای جمهوری اسلامی در بخش سینما حقیقت جشنواره فیلم فجر، جایزه ویژه هیئت داوران و تندیس بلورین کسب کرد.
جشنواره فجر

به گزارش بویرخبر،مستند «سفر به آمادای» از تولیدات مراکز صدا و سیمای جمهوری اسلامی در بخش سینما حقیقت جشنواره فیلم فجر، جایزه ویژه هیئت داوران و تندیس بلورین کسب کرد.

مراسم پایانی جشنواره فیلم فجر شب گذشته در برج میلاد تهران برگزار شد.

در این جشنواره مستندی از تولیدات صدا و سیمای مرکز همدان موفق شد نظر هیئت داوران را در بخش سینما حقیقت جلب کند تا جایزه ویژه این بخش و تندیس بلورین جشنواره را به سازنده آن اهداء کنند.

هیئت داوران بخش سینمای حقیقت جشنواره سی و سوم فیلم فجر متشکل از آقایان حبیب احمدزاده، مهرداد اسکویی، محمدرضا اصلانی، محمدعلی فارسی و مانی میرصادقی با بررسی ۱۱ اثر مستند راه یافته به مرحله داوری، تصویر برداری فیلم فرشاد افشین‌پور را شایسته دریافت تندیس بلورین و جایزه ویژه دانستند. افشین پور این فیلم را تهیه و کارگردانی کرده است.

مستند «سفر به آمادای» جدیدترین ساخته‌ی فرشاد افشین‌پور است که به بررسی سیمای طبیعی و گونه‌های کم‌نظیر جانوری استان همدان می‌پردازد.

از دیگر عواملی که در تولید مستند «سفر به آمادای» هم‌کاری داشتند می توان از دکتر آریا شفائی‌پور ،محمدجعفر علیزاده و محمد اصغری درگروه تحقیقات امید عبداللهی نویسنده و دستیار کارگردان ، سید‌سعید میرسعید‌قاضی ، تدوین ، پویان باشتی‌منفرد، صدا بردار ، داود نماینده ،گوینده متن و مجاهد بنی‌عامریان مدیر تولید این فیلم نام برد.

فرشاد افشین‌پور از مستندسازان توانمند استان کهگیلویه و بویراحمد است.

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم