تازه های سایت

پربازدیدها

13. مرداد 1393 - 12:59
مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد از تردد 415هزار خودور در تعطیلات عید فطردرمحورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: این میزان تردد نسبت به مشابه سال گذشته افزایشی 330درصدی را نشان می دهد.

به گزارش خبرنگار بویرخبر،علی خان‌پایه صبح امروز در نشست شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد که با حضور مسئولان اجرایی و مدیران کل استان برگزار شد؛به بیان آماری در خصوص وضعیت ترافیکی این استان در تعطیلات عید فطر پرداخت و گفت: ورود مسافران و گردشگران به این استان طبق آماری که داریم کم‌نظیر و بی سابقه بوده است.

وی گفت: بر اساس سامانه ترافیک شماری که در 18 نقطه و 9 محور استان نصب کرده ایم، تعداد خودروهای وارد شده به استان ما 452 هزار خودرو اعم از سبک و سنگین بوده است.

خان پایه ادامه داد: این رقم نسبت به آمار هفته پیش از عید فطر افزایش بیش از 330 درصدی را نشان می‌دهد.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان در ادامه پرترددترین محور در این ایام را جاده یاسوج به بابامیدان و کم ترددترین را جاده دهدشت به بهبهان ذکر کرد و خاطر نشان ساحت: در روز عید فطر بیش از 239هزار دستگاه خودور در محورهای مواصلاتی کوهستانی یاسوج به سی سخت تردد داشته اند.

خان‌پایه متوسط سرعت در محورهای مواصلاتی استان را در این روزها 69 کیلومتر عنوان کرد و گفت: بیشترین سرعت غیر مجاز تعطیلات عید فطر مربوط به محور یاسوج به بابامیدان و سپیدان به متوسط 105کیلومتر اتفاق افتاده است.

افزایش 75 درصدی تصادفات جزئی در استان

وی در ادامه از افزایش تصادفات جزئی در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: طبق آمارهای رسیده در بحث تصادفات جاده ای ،در این چند روزکاهش 25درصدی تصادفات منجر به فوت را داشته ایم .

خان پایه در پایان سخنان خود با  ابراز انتقاد از نبود زیرساختهای گردشگری در استان ،گفت: استانی که در دو روز تعطیلات سفرهای تابستانی،تردد بیش از 450هزارخودور را دارد ،چرا هنوز از نبود زیرساختهای گردشگری در خود رنج می برد.

 

انتهای پیام/ر

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم