نظرسنجی

خواسته شما از نماینده آینده مجلس
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس

پربحث ترین

اخبار بویراحمد

شهید عبدالله نجفی اولین فرمانده گردان استان کهگیلویه و بویراحمد بود که در مرحله دوم عملیات بیت‌المقدس به فیض شهادت نائل آمد
رئیس دفتر نماینده بویراحمد، دنا و مارگون کنار رفت.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد از اجرای ۷۶ عنوان برنامه و ۴۴۷ ریز برنامه به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در نقاط مختلف استان خبر داد.
شهروندان شهر سی سخت نسبت به استیضاح شهردار شهر خودشان مطالبی را نسبت به اعضای شورا بیان کردندکه باید این مطالبات مد نظر آنها در روند استیضاح شهردار باشد.
هزاران نفر از مردمشهر یاسوج پس از پایان نماز جمعه شهر های استان با انجام راهپیمایی خودجوش، حمایت خود را از اقدامات دولت سیزدهم و مردمی سازی یارانه ها اعلام کردند.
در شرایطی که باید توجه به تخصص، تعهد و شایستگی در بکارگیری افراد مدنظر باشد اما دخالت نماینده در انتصابات سبب ذبح شایسته سالاری و وام دار بودن مدیر به وی می شود.
سرپرست بیمه سلامت در کهگیلویه و بویراحمد به بیان خبرهای خوش در حوزه بیمه سلامت پرداخت و گفت: 520 هزار نفر تحت پوشش بیمه سلامت هستند.
طبق برخی شنیده ها یکی از شهرداران در استان به دلیل مخالت با برخی منفعت طلبی های شخصی و همچنین به دلیل نگاه های جناحی و سیاسی تهدید به استیضاح شده است
نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان گفت: ان شاء الله با تدبیر مسئولان سختی های پیش آمده از بین برود و آرامش به مردم و بازار برگردد.
فوتبالیست اهل شهرستان بهمئی به تیم جوانان پرسپولیس تهران پیوست.
معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: شایعه فروش مرغ‌های فاسد سایر استان توهین به شعور مردم و توطئه دشمن است.
مدیر کل تعزیرات حکومتی کهگیلویه وبویراحمد جریمه‌های نقدی طبق مصوبه افزایش یافته است و جریمه عدم درج قیمت بر روی کالاها که قبلاً بسیار ناچیز بود اکنون به ۱۰ میلیون تومان تبدیل شد
بعد از اعلام ‌برنامه دولت برای اصلاح ارز ترجیحی، برخی سودجویان و دلالان اقدام به احتکار کالاهای اساسی مردم کرده بودند که اطلاعات سپاه فتح سد راه قاچاق و مبارزه با احتکار شد.
مسئولان کهگیلویه و بویراحمد ازتکذیب شایعات مرغ مشکل دار مطالبی را مطرح کرده و عنوان کردند: مرغ مشکل دار در استان وجود ندارد
جلوگیری از دخالت نمایندگان در حوزه اجرا و انتصابات یکی از انتظارات و مطالبات مهم در بخش های مختلف استان از شورای نگبهان است تا این نهاد انقلابی درصدد پاسخگویی به این مطالبات باشد.