نظرسنجی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم
دوره آموزشی شهید آوینی
شبکه اطلاع رسانی دانا
وبلاگ حرف تو
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس

اخبار بویراحمد

اظهار نظر جالب شهردار یاسوج در مورد سخنان برخی از اعضاء شورا
شهردار یاسوج به سخنان پیش آمده در آخرین جلسات شورای دور چهارم مرکز استان واکنش نشان داد.
معاون فرماندار بویراحمد خبر داد
معاون سیاسی فرماندار بویراحمد با تأکید بر اینکه بر اساس اعلام مرکز پژوهش های وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی نرخ سرانه مطالعه در کشور ما پایین است و گفت: این آمار نگران کننده است.
به مناسبت با ایام شهادت امام جعفر صادق (ع)
همزمان با ایام شهادت ششمین اختر تابناک امامت و ولایت، ایستگاه صلواتی در حسینیه ها و تکایای شهر یاسوج توسط محبین اهل بیت برپا شد.
امروز حسینیه‌ها، مساجد و خیابان‌های شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد همچون مناطق مختلف استان صحنه دلدادگی و ارادت شیفتگان به ائمه اطهار (ع) است.
ساخت‌های سازهای پی‌درپی برج‌های تجاری در مرکز شهر یاسوج و رعایت نکردن نکات ایمنی در این مناطق باعث شده که خطراتی جبران‌ناپذیر شهروندان این شهر را تهدید کند.
دو پروژه عمران شهری دریاسوج با حضور معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد ، شهردار یاسوج ، رییس شورای اسلامی شهریاسوج طی آیینی عصرامروز به بهره برداری رسید.
با حضور مسئولان نظامی، انتظامی، استانی و شهرستانی استقبال از دو شهید گمنام در شهر یاسوج صورت گرفت.
حاشیه‌های شورای شهر در ایستگاه پایانی
شورای دور چهارم که نوید می‌رفت یک شورای کار کشته با نیروی‌های جوان باشد بیشتر همیشه در حاشیه بود و اختلاف نظرها بیشتر در آن هویدا بود به گونه‌ای که در در زمان انتخاب آخرین ریس شورای دور چهارم که با پیروزی اکبری به پایان رسید، امیری رئیس پیشین به یکباره تغییر مسیر داد و بابت انتخاب جاوید به عنوان شهردار یاسوج از مردم معذرت خواهی کرد، موضوعی که نشان دهنده شکافی عمیق بین اعضای شورا و شهرداری را نشان می‌داد.
شهردار یاسوج گفت: نخستین مسیر پیاده راه ورزشی در این شهر گردشگری آماده بهره‌برداری شده است.
حدود 600 دانش آموز پایه ششم ابتدایی در روستای بلهزار پایین و بالا شهر یاسوج به دلیل بی توجهی مسئولان آموزش و پرورش مسافتی 10 کیلومتری را برای رسیدن به روستای گوشه می پیمایند تا درس بخوانند.
مدیر سنما ارشاد یاسوج گفت: فیلم سینمایی "ویلایی ها" در سینما ارشاد یاسوج هر روز تا پایان مردادماه سال جاری نمایش داده می شود.
ارجاع فیش‌های نجومی حامل‌های انرژی به درب منازل مشترکین بعد از چند ماه و حتی اخطار تهدید قطع شدن انشعاب این حامل‌ها درواقع به‌نوعی تهدید و فشار بر مردم از سوی دولت‌مردان است.
توجه نکردن مسافران به مسائل ایمنی و حتی نصب نبودن تابلوهای منطقه ممنوعه شنا در برخی از مناطق رودخانه بشار باعث شده که این رودخانه افراد زیادی را به گام مرگ بکشاند.
مدیرکل گردشگری کهگیلویه و بویراحمد به دلیل برخورد رئیس سازمان مدیریت برنامه‌ریزی با گردشگری شهر یاسوج جلسه را ترک کرد.
نماینده بویراحمد و دنا گفت: مسایل سیاسی برای من مهم نیست، هیچ کاره هم نباشم مهم نیست باز افتخار می‌کنم که در این نظام دارم به مردم خدمت می‌کنم.