نظرسنجی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم
دوره آموزشی شهید آوینی
وبلاگ حرف تو
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا

اخبار بویراحمد

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد با تایید خبر بکارگیری بیش از ۳۰ نفر نیروی شرکتی در روزهای آخرمدیریت شهردار سابق گفت: پیگیر اخراج استخدام‌های روزهای آخر شهردار سابق یاسوج هستیم.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری کهگیلویه وبویراحمد ازبازخوانی واقع کربلا دریاسوج مرکزاستان خبرداد.
نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بیمارستان های یاسوج با کمبود فضای فیزیکی مواجه هستند، اظهار داشت: با راه اندازی پروژه بیمارستان در حال احداث یاسوج، انتظار می رود بخش عمده ای از این مشکلات رفع و مردم با رضایت و آرامش بیشتری مسائل درمانی خود را پیگیری نمایند.
مدیرکل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: چهار مورد از اراذل و اوباش کهگیلویه و بویراحمد در انتظار حکم اعدام اند و آنهایی که هنوز دستگیر نشدند منتظر سیلی قانون باشند.
باز هم حاشیه در دانشگاه یاسوج
بر اساس شواهد و در پی بی تدبیری مسئولان دانشگاه یاسوج ، برخی از ورودی سال گذشته این دانشگاه بدون خوابگاه مانده انده و مسئولان جوابگوی مطالبه آنها در این دانشگاه نیستند.
نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد تاکید کرد: خط قرمز ما در لرستان وحدت است و همکاری همه رمز موفقیت برای استاندار جدید خواهد بود.
تا محرم زمانی نمانده
خیمه گاه ، با ایجاد سهولت در بهره مندی از خدمات خود ، برای محافل مذهبی دور از پایتخت که اصولا رسانه ای برای انتشار محتوای خود ندارند این امکان را فراهم آورده است تا در جمع بزرگان این عرصه حضور یافته و صدای خود را به گوش کل کشور برسانند .
رعایت نکردن بهداشت محیطی در باغات تفریحی مرکز استان از جمله تنگه مهریان باعث شده که جان زیادی از مردم در این منطقه در خطر باشد.
فرماندار بویراحمد گفت: وظیفه مسوولان تسهیل کار مردم است، اما برخی مدیران گره مشکلات مردم را سفت‌تر می‌بندند.
خودنمایی دیوارهای پلتی در مرکز شهر
یکی از گره های گور در مرکز استان نبود پارکینگ های تخصصی است، معظلی که باعث شده در بیشتر خیابانهای مرکز استان این مسئله هویدا شود و هر روز نیز بر بار این ترافیک افزوده شود.
یک سَر و هزاران سواد
خیابانهای هجرت یاسوج ،امروز آماج بیشترین ترافیک در هسته شهر است که همین موضوع در مواقعی باعث تصادفات متعدد و حتی ترافیک های پی در پی شده است.
آیین تودیع و معارفه استاندار جدید و پیشین کهگیلویه و بویراحمد با حضور وزیر کشور در یاسوج برگزار شد.
سید موسی خادمی در مراسم تودیع خودش از استانداری کهگیلویه و بویراحمد مطالب را مطرح کردند که در ادامه از نظر خوانندگان می‌گذرد.
اسماعیل دوستی، عضو پیشین شورای شهر تهران و استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد ، در خصوص انتصاب استاندار لرستان اظهار داشت: هیات دولت و مجمع نمایندگان لرستان بر انتخاب دکتر خادمی اتفاق نظر داشتند، لذا باید این انتصاب را به فال نیک گرفت.