نظرسنجی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس

پربحث ترین

اخبار برگزیده استان

درگفتگو با بویرخبر
یکی از مسائلی که معمولا در زمان بارندگی به آن توجه می شود، جدیدترین خبرها از وضعیت بارندگی ها و همچنین جاده های شهری و روستایی و حتی عشایری است که در این خبر به آن پرداخته شده است.
عدم تصمیم گیری درست مسئولان سبب تعطیلی یکی از مجهزترین کشتارگاه های صنعتی ایران در یاسوج شد.
در یکی از مناطق یاسوج پلی وجود داشته که به علت قدیمی بودن و فرسایش، مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کرده است.
رمضانی: هر کدام از شهروندان که در این بانک سپرده داشته می توانند روز شنبه در روز اول کاری به این شعبه مراجعه کرده و از سپرده ها و موجودی حساب خود آگاه شوند.
نمایشگاه لوازم خانگی و آشپزخانه، فرش ماشینی و لوستر با 80 غرفه از 16 استان کشور از20 تا 22 دی ماه در مصلی یاسوج دایر است.
خبر فوری؛
بر اساس این خبر افراد ناشناس به سمت خودروی حجت الاسلام مزارعی تیراندازی کرده اند که این حمله ناکام مانده است و حجت الاسلام مزارعی و راننده وی در این تیراندازی اسیبی ندیده اند و در سلامت کامل هستند.
راه های متعددی برای کنترل ترافیک وجود داشته که می توان به استفاده از حمل و نقل عمومی، ایجاد پارکینگ و مهمترین آنها ساخت و احداث زیر گذر ها و رو گذر ها در سطح شهرها است.
فرماندار دنا مطرح کرد؛
فرماندار بویراحمد گفت: در رابطه با بیمارستان بزرگ شهر سی سخت و همچنین پاتاوه، جلسه ای با استاندار صورت گرفته شد واعتبارات لازم برای عملیات عمرانی این بیمارستان تصویب شده اس.
گروه های از ایثارگران و بازنشستگان وجود داشته که برای تامین هزینه های درمانی و بیمه ای با مشکل مواجه بوده، که مسوولان ذی ربی وظیفه داشته با بررسی مشکلات این قشر درصدد حل آنها باشد
یکی از مجصولاتی که در سبد غذایی خانوارها دارای اهمیت بوده ماهی است، که به دلیل همین موضوع این ماده غذایی باید طبق قیمت مصوب به فروش رسیده تا زمینه هر گونه سوءاستفاده برچیده شد.
به مناسبت کشف حجاب توسط رضاخان؛
کامران غضنفری بیان کرد: کشورهای استعماری بناداشتند که اسلام را در کشور ایران به طور کامل ریشه کن کرده یا این دین را تضعیف کنند، بنابراین رضاخان را مامور کشف حجاب در ایران کردند.
کناری فرماندار بویر احمد گفت: آقای آزادبخت از تهران اعلام آمادگی کرده، که بیش از 100 میلیارد تومان سرمایه گذاری کند، برای برپایی انواع بازارچه ها، اما مشکلات اداری شهرداری سد راه آنها شده است.
مادامی که در فضای مجازی آموزش ها و مهارتهای لازم توسط نهاد های فرهنگی و مسئول صورت نگیرد، انتظار اینکه در این فضا آسیب ها به حداقل برسد، دور از انتظار است.
پنجشنبه ای با شهدا؛
سیدیدالله فاطمی در ابتدای جوانی وارد سپاه پاسداران گچساران شده و به دلیل روحیات فداکارانه و شجاعتی که داشت، در عملیاتهای مختلفی حضور پیداکرده، تا اینکه در عملیات کربلای چهاربه آرزوی خود که همانا شهادت در راه ایران اسلامی بود دست یافت.
بررسی ها در سطح شهر یاسوج نشان می دهد، که قصابان در یک اقدام هماهنگ اعتصاب کرده و گوشت مصرفی را به بازار عرضه نمی کنند.