نظرسنجی

خواسته شما از نماینده آینده مجلس
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس

پربحث ترین

اخبار برگزیده استان

۴۶نفر از نمایندگان مجلس پیش‌نویس طرح «استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج‌ها» را امضا کرده‌اند.
تعدادی از شهروندان زلزله زده در شهر سی سخت با ابراز نا امیدی از اجرای استمهال وام های بانکی، خواستار پیگیری این موضوع توسط روشنفکر نماینده بویراحمد، دنا و مارگون شدند.
جهادگران کهگیلویه و بویراحمدی در شرایط مختلف همچنان در کنار مردم هستند ودر رفع بخشی از مشکلات روستاهای صعب العبور تلاش می کنند.
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد پلیس کهگیلویه و بویراحمدی از شهادت یکی از ماموران پلیس که از فرزندان این استان است خبر داد.
رئیس جهادکشاورزی کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه مردم از خرید های هیجانی پرهیز کنند گفت: قیمت های اعلام شده توسط ستاد تنظیم بازار شامل هیچ گونه افزایشی نخواهند بود.
رئیس جدید دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به طرف همه جریانات داخل نظام در استان دست دوستی می‌دهیم اما اصل بی‌طرفی را از همین امروز سرلوحه کار قرار خواهیم داد.
طی حکمی از سوی مدیر کل بهزیستی استان تهران یک کهگیلویه و بویراحمدی مدیر بهزیستی شمیرانات تهران شد.
در حاشیه مانور بزرگ پایش بازار در یاسوج مطرح شد:
صبح امروز مانور بزرگ پایش بازار در یاسوج با حضور گشت مشترک دستگاه های اجریی و همچنین دستگاه قضا برپا شد تا بازار و تخلفات احتمالی آن مورد بررسی قرار گیرد.
بیکاری و نبود شغل یکی از مشکلات در کهگیلویه و بویراحمد است که مسئولان اقتصادی با حمایت از متقاضیان راه اندازی نیروگاه های خورشیدی در افزایش شغل نقش مهمی داشته باشند.
در ایین تجلیل از معلمان کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد:
نشست تجلیل از معلمان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد تا به موضوع رتبه بندی معلمان در مجلس شورای اسلامی تاکید شود.
در پی افزایش قیمت حمل‌ونقل عمومی جاده‌ای، نرخ بلیت سواری‌های کرایه پلاک عمومی بین‌شهری در مسیرهای منتهی به یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد.
در نشست ستاد دفاع مقدس و مقاومت کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد:
نشست ستاد دفاع مقدس و مقاومت کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد تا بر ساخت فیلم شهید طیب تاکید شود.
سرپرست میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:
سرپرست میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در شرایط حاضر کیفیت خدمات دهی در حوزه گردشگری متناسب با شان سد شاه قاسم نیست.
کناری مطرح کرد:
فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه رژیم منحوس صهیونیستی در معرض نابودی است، گفت: روز قدس برای همیشه تاریخ در دل آزادی خواهان ماندگار است.