نظرسنجی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس

پربحث ترین

اخبار شهرستان

مدیر کل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویر احمد خبر داد؛
شرکت آب و فاضلاب برای تامین آب پایدار مردم، اقدام به تامین اعتبار و انتخاب پیمانکار کرده، که در همین راستا قراردادی به مبلغ ۳۶میلیارد ریال با پیمانکار منعقد شده، و عملیات بازسازی توسط پیمانکار در دست اقدام است.
پیشرفت روزافزون تکنولوژی به منظور رفاه بیشتر بشر در دنیای امروز سبب توجه بیشتر جوامع انسانی به این پیشرفت ها شده است، در توسعه شهری یکی از مصادیق ظهور تکنولوژی جهت خدمات دهی به شهروندان استفاده از پل های مکانیزه بوده، که متاسفانه در شهر یاسوج خبری از پل های مکانیزه نیست.
یکی از اهداف پل سوم بشار توجه به کاهش بار ترافیک شهری، کاهش هزینه ها و همچنی کاستن از تلفات احتمالی بود، در ماه های گذشته بخشی از پایه ی پل دچار تخریب شد، که به وسیله مسوولان رفع شد اما این بار زیر گذر این پل به دلیل بارش چند روز اخیر دچار آبگرفتگی شده و خودروها به سختی از آن مسیر عبور می کنند.
درکنار بارش های زیبای آسمان و سیراب شدن طبیعت از این نعمت خداوندی،به دلیل عدم مدیریت صحیح در هنگام بارش ها توسط شهرداری، و همچنینی عدم طراحی اصولی جاده ها، در هنگام بارش باران، شاهد جمع شدن آب در خیابان می شویم به گونه ای که احساس می شود، رودخانه ای جدیدی به وجود آمده است.
شهردار شهرستان دنا گفت: جایگاه مورد نظر بدهی معوقه ای در دوره شهرداری قبلی و همچنین حدود یک ماه معوقه سال جاری داشته، که بخشی از معوقات سالهای قبل و تمام معوقات سال جاری پرداخت شده، که این موضوع سبب وصل مجدد گاز در ایستگاه سی ان جی شهر سی سخت شد.
یکی از راه های دسترسی مردم به آمار و اطلاعات هواشناسی دسترسی به سایت هواشناسی بوده، این سایت به گفته شهروندان یاسوجی، مدتی بوده که دردسترس نبوده است.
خبر فوری؛
بر اساس این خبر افراد ناشناس به سمت خودروی حجت الاسلام مزارعی تیراندازی کرده اند که این حمله ناکام مانده است و حجت الاسلام مزارعی و راننده وی در این تیراندازی اسیبی ندیده اند و در سلامت کامل هستند.
درگفتگو با رئیس میراث فرهنگی بویراحمد مطرح شد:
کمک به اشتغال استان از جمله وظایف مهم مسوولان استانی بوده، در این رابطه میراث، فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری برای توسعه اشتغال، اقدم به حمایت از صنایع دستی، تورهای راهنمای گردشگری، و توجه به صنعت توریسم کرده است.
در شرایطی که بسیاری از جوانان به دلیل بیکاری با مشکلاتی مواجه بوده، مشاغلی وجود داشته، که ممکن است، بلای جان قشر بیکار شود، یکی از این مشاغل رانندگی خودرو شوتی است.
مادامی که در فضای مجازی آموزش ها و مهارتهای لازم توسط نهاد های فرهنگی و مسئول صورت نگیرد، انتظار اینکه در این فضا آسیب ها به حداقل برسد، دور از انتظار است.
بیمارستان شهید جلیل یاسوج بعد از 11 سال در حالی افتتاح شد، که مشاهده می شود، این بیمارستان هنوز بعضی از امکانات، نظیر پارکینگ برای خودروها را ندارد.
مزارعی افزود: در بحث نظارت باید، کارگروه هایی که تسهیلات اعطا می کنند، این موضوع را درنظر گرفته و از کسانی که در صدد کارآفرینی بوده حمایت کنند و کسانی که درصدد سوءاستفاده باشند حتی اگر فرزند مزارعی حتی باشد برخورد شود.
معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش گچساران مطرح کرد؛
تجهیز و توسعه مدارس برای کاهش مشکلات آموزشی و کاهش خطرات و تهدیداتی که سیستم های گرمایشی قدیمی و نفتی ، دانش آموزان را تهدید می کند، از اولویت های مهم اداره کل آموزش و پرورش استان است.
صبح امروز سید حسن قاضی زاده هاشمی با حضور در شهر یاسوج بیمارستان شهید جلیل را بعد از 11 سال انتظار افتتاح کرد.
در روایت و احادیث معصومین، روز جمعه مختص به حضرت ولی عصر (عج) بوده، و در همین روز امکان ظهور امام زمان (عج) وجود دارد، بنابراین شیعیان و محبان حضرت در فراق آخرین ذخیره الهی از نسل معصومین، در روزهای جمعه دعای ندبه می خوانند، که در این هفته این دعا در شهر یاسوج برگزار شد.