تازه های سایت

پربازدیدها

27. فروردين 1397 - 9:35
معاون بهره برداری اقتصادی موقوفات اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد روند پیشرفت فیزیکی مجتمع تجاری ، تفریحی رفاهی خلیج فارس در یاسوج (جنب میدان هفتم تیر) را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: پیش بینی می شود پارکینیگ سه طبقه این مجموعه به منظور کاهش بار ترافیک در سطح شهر تا پیاان سال 97 تکمیل و به بهره برداری برسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر، سید روح الله عبدالهی در گفت و گو با این پایگاه خبری اظهار کرد: مجتمع تجاری ، تفریحی رفاهی خلیج فارس با مشارکت بنیاد توسعه و موقوفات کشور و سرمایه گذار جنب میدان هفتم تیر یاسوج در 7 طبقه ساخته می شود و دارای 10 هزار متر مربع پارکینگ ( در سه طبقه) ، هتل آپارتمان، شهربازی و تجاری است.

وی بیان کرد: عملیات اجرایی ساخت این مجتمع در نیمه دوم سال 96 آغاز شد و قرار است در مدت 4 سال تکمیل و به بهرداری برسد.

عبدالهی افزود: با توجه به برنامه زمان بندی شده هم اینک از 14 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار بوده که روند مطلوبی است.

معاون بهره برداری اقتصادی موقوفات اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد:  مجتمع تجاری ، تفریحی رفاهی خلیج فارس در زمین های موقوفه ساخته شده و پروژه ای عام المنفعه خواهد بود و درآمد حاصل از این پروژه در آینده صرف کارهای خیر و عمومی می شود.

وی از شهرداری و شورای شهر یاسوج ، شورای فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد و سایر دستگاه های اجرایی که در جهت ساخت و اجرای این پروژه همکاری کرده اند تقدیر کرد و گفت: امیدواریم با بهره برداری از پارکینگ های این مجتمع ترافیک موجود در شهر یاسوج به حداقل برسد و در رفت و امدها تسهیل شود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم