نمایش 1 - 10 از 13
به مناسبت هفته سلامت ایستگاه سلامت راه اندازی و خطر سنجی سکته های قلبی و عروقی به طور رایگان در یاسوج انجام می شود.
تا پایان سال 97:
معاون بهره برداری اقتصادی موقوفات اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد روند پیشرفت فیزیکی مجتمع تجاری ، تفریحی رفاهی خلیج فارس در یاسوج (جنب میدان هفتم تیر) را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: پیش بینی می شود پارکینیگ سه طبقه این مجموعه به منظور کاهش بار ترافیک در سطح شهر تا پیاان سال 97 تکمیل و به بهره برداری برسد.
اهالی روستای ده بزرگ فیروزآباد بویراحمد ساعتی قبل به خاطر برطرف نشدن مشکل آب آشامیدنی خود مقابل استانداری کهگیلویه و بویراحمد اعتراض کردندخواستار پاسخگویی و رسیدگی مسئولان استان شدند..
گردشگران نوروزی که از اقصی نقاط کشور به جاذبه گردشگری و تفریحی آبشار یاسوج سفر کرده اند از نبود برخی امکانات و زیرساخت ها در این مکان طبیعی گلایه کردند و از مسافرانی که به این منطقه وارد می شوند درخواست کردند تا آشغال نریزند و بهداشت را رعایت کنند.
جایگاه های عرضه سیب و پرتقال به قیمت دولتی در شهر یاسوج در حالی از ابتدای سال جدید در نقاط مختلف شهر یاسوج راه اندازی شده که برخی نگرانی ها را از سوی شهروندان و گردشگران نوروزی بوجود اورده است.
66 مدرسه برای اسکان مسافران و گردشگران نوروزی در شهر یاسوج در نظر گرفته شده است اما با دلیل افزایش تعداد گردشگران شب گذشته 15 مدرسه دیگر نیز برای اسکان مسافران آماده سازی شد.
امروزه تفریح و سرگرمی از نیازهای اساسی جوانان و نوجوانان به شمار می رود که در این بین نظارت خانواده بر فعالیت ها و هدایت به سمت برنامه های متنوع فرهنگی می تواند آنها را از قرار گرفتن در مسیر آسیب های اجتماعی مصون نگه دارد.

صفحه‌ها