نمایش 1 - 10 از 20
معضلی فراگیر در پایتخت طبیعت؛
ساماندهی وانت های دست فروش در شهر یاسوج به معضلی بزرگ تبدیل شده است و تاکنون اقدامات و برنامه ریزی مناسب و خوبی برای برطرف کردن این مشکل صورت نگرفته است.
وعده های چندساله ای که به تاریخ پیوست؛
پروژه آسفالت برخی از خیابان ها در شهر یاسوج قدمتی چندساله دارد و مردم همچنان منتظر عمل مسئولین به وعده های تاریخی خود هستند .
www.boyerkhabar.ir
روستاگردی/
روستای بلوط کاروان یکی از روستاهای زیبای شهرستان بویراحمد و دارای جاذبه های طبیعی فراوان بوده که اهالی آن غالباً به کار کشاورزی مشغول اند و روزانه با مشکل کم آبی دست وپنجه نرم می کنند.
www.boyerkhabar.ir
پروژه عمرانی ساخت تنها مسجد روستای ده‌شیخ در شهرستان دنا استان کهگیلویه و بویراحمد به صورت نیمه‌کاره رها شده و چشم به راه مسوولین است.
www.boyerkhabar.ir
معضل کمبود فضای آموزشی به کرات در مناطق حومه نشین شهر یاسوج قابل مشاهده است، یکی از این مناطق که با کمبود شدید مدرسه روبه رو است، روستای بلهزار است، که مدرسه ای بزرگ و نیمه کاره ای در آن هشت سال است به باد فراموشی گرفته شده است.
پل سوم بشار یاسوج ۵ میلیارد تومان می‌خواهد تا بار ترافیک مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد را بر دوش خود بکشد.
گله‌های وحش در طوفان باد و باد به سمت دماغه سترگ کوه چون ابرهایی چالاک بالا می‌رفتند تا در آبی آسمان گم شوند که نفیر گلوله می‌پیچد در کوه. پژواک مرگ گله را پاشاند. بزغاله وحشی بر سبز علف‌های روییده بر دامنه افتاد. تکه‌ای از ابر به دست باد افتاد و گل‌های وحشی در ارتفاع بلند پستی، رنگ خون گرفتند.
فعال سیاسی فرهنگی هم استانی گفت: مبحث آتش به اختیار افسران جنگ نرم در این معنا است که افسران جنگ نرم باید با مبارزه در بحث جنگ نرم و با برخورد اسلامی و مدیریت جهادی بر دشمن غلبه پیداکنند و پیروز عرصه جنگ نرم باشند.
فعال فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه حضور در مسجد توفیق می خواهد، افزود: هرساله به طور میانگین بین ۱۵ تا ۲۰ نفر در سنین مختلف جذب مسجد شد که در مجموع طی پنج سال اخیر، تعداد آنها به بیش از ۳۰۰ نفر می رسد.
جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: 520پروژه عمرانی و اقتصادی با حضور مسئولان استان در هفته بسیج امسال در نقاط مختلف این استان به بهره برداری خواهد رسید.

صفحه‌ها