نمایش 1 - 10 از 204
تاکسی، دربست
مرکز کهگیلویه و بویراحمد در سال‌های اخیر به دلیل رشد جمعیت شاهد افزایش مشکلات ترافیکی بوده که کلاف گمشده این شهر محسوب شده به گونه ای که این ترافیک در بیشتر معابر و محور های اصلی درون شهری باعث سردرگمی مردم این شهروندان شده است.
اندر حکایت یک پل و هزاران سودا
پل حلقه ای روستای مهریان که قرار بود در فرجه ای سه ساله از سال 90تا 93توسط شهرداری یاسوج در زمان نگین تاجی شهردار این شهر در منطقه مهریان احداث شود،بعد از 6سال نیز همچنان راکد مانده است.
کوه خواری به پای دنا هم رسید
چندی است که از احداث سنگ شکن های کوهی در بیشتر مناطق استان نمی گذرد که صدای بیشتر مردم و مسئولان از تخریب بی رویه و خود سر این سازه های صنعتی درطبیعت، مورد نارضایتی بیشتر مردم و مسئولان شده است.
آیین گشایش شانزدهمین نمایشگاه کتاب استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
حضور پا شکسته ها در یک تودیع ومعارفه
پس باید دید و نشست که آیا بعد از سه سال و اندی که صندلی لرزان این دانشگاه مدیران زیادی را برکنار و یا آنها را وادار به استعفا از مدیریت آن کرده است می تواند در برهه کنونی که مدیری بومی به نام آرمین محمودی سکان این کشتی پر متلاطم را گرفته است به ساحل آرامش برساند یا نه؟!
اینجا جایی برای گل و بلبل گفتن نیست
تنگه دو آب مهریان که به عنوان یک منطقه ای رویایی در پایتخت طبیعت از آن یاد می شود و همه ساله گردشگران بیشماری را به خود جلب می کند، امروز دچار یک مرگ تدریجی شده و درختان زیبای این منطقه تفریحی توریستی به دست برخی طبیعت گرد نماها به آتش کشیده شده و یا رو به نابودی می رود.
برقراری نظم عمومی، کمک به حادثه دیدگان و اتومبیل های گرفتار در برف و همچنین روان سازی ترافیک سنگین این محور فقط بر دوش نیروی انتظامی بود و این درحالی بود که خبری از عوامل دیگر ادارات و نهادها در این منطقه نبود.
درب های این خانه را از دور که دیدم فلزی بود و زنگ زده در ابتدا فکر کردم که این انباری است و خانه در پشت آن قرار دارد اما نه اشتباه فکر می کردم این انباری به ظاهر خانه، خانه و محل زندگی 6 نفر است.
زنگ خطر در یاسوج به صدا درآمد
از جمله مناطقی که امروز می تواند زنگ خطری برای پایتخت طبیعت ایران باشد خیابان 13آبان یا همان خیان عمده فروشی فعلی در مرکز استان است که از همه امکانات اولیه در مهار خطرات احتمالی به دور است.
جمعه بازار یا حلبی آباد
جمعه بازار یاسوج دارای مقاومت بالایی در برابر حوادث طبیعی و حتی غیرمترقبه نیست و امروز به محلی مرموز در برابر برخی از حوادث احتمالی تبدیل شده که برخی از مسئولان نسبت به آن هشدار جدی داده اند.

صفحه‌ها