نمایش 1 - 9 از 9
مصاحبه اختصاصی با دکتر ذولفقاری نامزد پنجمین دوره شورای اسلامی
سعید عبدی پور ذلفقاری نامزد پنجمین دوره شورای اسلتمی شهر،دارای دکترای تخصصی عمران از دانشگاه صنعتی مالزی که حدوداً یازده سال به عنوان هیت علمی دانشگاه در حال فعالیت است.
وکیلی می‌گوید: دولت روحانی در برخی موارد رفوزه شده است؛ سن بالای دولت اشکال دارد؛ جان آدم بالا می‌آید تا یک جایی یک تصمیمی گرفته شود.
نایب‌رئیس مجلس مطرح کردن نام فریدون از رسانه‌ها را سیاسی‌کاری خواند و با رد هرگونه فشار احتمالی با هدف مانع‌تراشی برای رسیدگی به پرونده وی به جهت انتساب خانوادگی و مسئولیتی به رئیس‌جمهور گفت: آقای هاشمی‌رفسنجانی که هشت سال در این کشور رئیس‌جمهور بود نتوانست مانع محاکمه فرزندانش شود.
معاون حقوقی و بین الملل وزیر امور خارجه گفت: ایران در عرصه دفاعی در اوج خود است و قدرت ها حتی فکر حمله به ایران را هم نمی کنند و هیچ کس جرات این کار را ندارد ، قدرت موشکی ایران را مدیون سپاه و بسیج هستیم.
وکیلی منتخب مردم تهران در گفت‌وگو با دانا:
محمد علی وکیلی با اشاره به غارت 2 میلیارد دلاری آمریکا از اموال بلوکه شده ایران گفت: این اقدام خلاف مقررات بین‌المللی است و نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها قابل اعتماد نیستند.
استاد حوزه و دانشگاه؛
اگر ورود بانوان به ورزشگاه برای جلب رضایت مخلوق خدا و به قیمت خشم و غضب خدا باشد بسیار کار ناپسندی است.
مجتبی ثابتی
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاههای تهران گفت:
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاههای تهران گفت: باید بپذیریم همه در برابر قانون یکی هستند ونبایدحکم مهدی هاشمی تحت تاثیر گذشته پدرش قرار بگیرد و عدالت قربانی مصلحت شود.
بزرگواری
نماینده شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از گناهان در جامعه به خاطر اختلاط جنسیتی در ادارات و سازمان ها است.
مسئول روابط عمومی میراث فرهنگی استان خبر داد؛
مسئول روابط عمومی میراث فرهنگی و گردشگری استان کهگیلویه وبویراحمد گفت:در دور دوم تعطیلات سفرهای تابستانی بیش از یک میلیون مسافر و گردشگر از جاذبه های دیدنی استان بازدید کرده اند.