نمایش 1 - 10 از 12
www.boyerkhabar.ir
سخنگوی بسیج سازندگی:
سخنگوی سازمان بسیج سازندگی استان گفت: این سازمان درعرصه استغالزایی ازسوی دفتر ریاست جمهوری، به عنوان دستگاه برتر استان بین تمام دستگاه های متولی معرفی شده است
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تاکید کرد:
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با تاکید بر اینکه کاهش تولید پسماند باید به یک فرهنگ تبدیل شود، عنوان کرد: شهرک های صنعتی نیز پسماندهای صنعتی مربوط به خود را تولید می کنند که در خصوص تفکیک آن تمهیداتی اتخاذ شده است و کارهای خوبی در حال انجام است.
واکنش کناری به حمله موشکی سپاه پاسداران علیه تروریست های داعشی
مدیر کل پدافند غیره عامل استان کهگیلویه وبویراحمد با تحسین از حرکت مقتدارنه سپاه پاسداران علیه تروریست های داعشی ،بیان کرد:هر ایرانی با هر تفکر سیاسی فکری تحسین گوی این حرکت مقتدرانه نیروهای مقاومت بوده که نشان از وحدت و اقتدار همه مردم و گروههای سیاسی در مابرزه با تروریست است.
نماینده گچساران و باشت درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرمانده تیم اقتصادی دولت مشخص نیست، گفت: نقدینگی رشد فزاینده‌ای پیدا کرده است و در 4 سال اخیر، سالی 20 تا 30 درصد بالا رفته است.
مدیرکل محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد از حفاظت هر 3900 هکتار عرصه‌های زیست محیطی توسط یک محیط‌بان در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
بزرگواری
نماینده چهار شهرستان کهگیلویه وبویراحمددر مجلس شورای اسلامی گفت:متأسفانه دستگاه دیپلماسی دولت یازدهم از اغاز این حادثه دلخراش و غم انگیز منا،حرکت و عکس العملی که بومی اقتدار بدهد را از خود نشان نداد.
بزرگواری:
نماینده چهار شهرستان کهگیلویه وبویراحمد در مجلس شورای اسلامی به مصیب عظمی قلمداد کردن شب واریز یارانه ها از سوی وزیر اقتصاد و دارای گفت: حتماً آقای طیب نیا نمی داند که بحث یارانه یک بحث ملی و حق مردم است که اینگونه حرفها را می زند.
چپل هیل
کارشناس رسانه در گفتگو با بویرخبر گفت:
کارشناس رسانه هم استانی با محکوم کردن حادثه تروریستی (چپل هیل) آمریکاگفت:حادثه چپل هیلآمریکا سناریوی جدیددولتمردان غربی علیه مسلمانان جهان است
غلامزاده در گفتگو با خبرنگار بویرخبر عنوان داشت:
فرمانده نیروی نیروی انتظامی استان از افزایش 135درصدی کشفیات مواد مخدر در چهارماه اول امسال نسبت به مشابه سال گذشته خبر داد .
غلامزاده؛
فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: روز قدس،روز نگه داشتن آرمان های انقلاب اسلامی است و مردم با حضورشان در راهپیمایی روز قدس نشان دادند در دفاع و حمایت از مردم مظلوم فلسطین از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

صفحه‌ها