نمایش 1 - 10 از 15
در گفت و گو با خطیب موقت جمعه یاسوج مطرح شد:
حجت الاسلام موسوی اعظم افزود: امام(ره) با اتکا به خداوند متعال و ایمان و تقوا در مقابل استکبار ایستاد و پیام انقلاب را به سراسر جهان صادر کرد.
به مناسبت فرارسیدن سالروز آزاد سازی خرمشهر و عملیات غروزآفرین بیت المقدس، با سرهنگ پاسدار و بازنشسته غلامحسین نجات بخش از رزمندگان هم استانی که در این عملیات بزرگ حضور داشتند هم صحبت شده ایم و پای خاطرات زیبا و شنیدنی وی نشستیم.
در آستانه سالروز آزادسازی خرمشهر؛
در آستانه سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر میزبان یکی از رزمندگان و آزادگان هم استانی بودیم که سال ها در زندان های رژیم بعث عراق اسیر بود و در گفت و گویی صمیمی به مرور خاطرات آن روزها با وی پرداختیم.
www.boyerkhabar.ir
سخنگوی بسیج سازندگی:
سخنگوی سازمان بسیج سازندگی استان گفت: این سازمان درعرصه استغالزایی ازسوی دفتر ریاست جمهوری، به عنوان دستگاه برتر استان بین تمام دستگاه های متولی معرفی شده است
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تاکید کرد:
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با تاکید بر اینکه کاهش تولید پسماند باید به یک فرهنگ تبدیل شود، عنوان کرد: شهرک های صنعتی نیز پسماندهای صنعتی مربوط به خود را تولید می کنند که در خصوص تفکیک آن تمهیداتی اتخاذ شده است و کارهای خوبی در حال انجام است.
واکنش کناری به حمله موشکی سپاه پاسداران علیه تروریست های داعشی
مدیر کل پدافند غیره عامل استان کهگیلویه وبویراحمد با تحسین از حرکت مقتدارنه سپاه پاسداران علیه تروریست های داعشی ،بیان کرد:هر ایرانی با هر تفکر سیاسی فکری تحسین گوی این حرکت مقتدرانه نیروهای مقاومت بوده که نشان از وحدت و اقتدار همه مردم و گروههای سیاسی در مابرزه با تروریست است.
نماینده گچساران و باشت درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرمانده تیم اقتصادی دولت مشخص نیست، گفت: نقدینگی رشد فزاینده‌ای پیدا کرده است و در 4 سال اخیر، سالی 20 تا 30 درصد بالا رفته است.
مدیرکل محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد از حفاظت هر 3900 هکتار عرصه‌های زیست محیطی توسط یک محیط‌بان در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
بزرگواری
نماینده چهار شهرستان کهگیلویه وبویراحمددر مجلس شورای اسلامی گفت:متأسفانه دستگاه دیپلماسی دولت یازدهم از اغاز این حادثه دلخراش و غم انگیز منا،حرکت و عکس العملی که بومی اقتدار بدهد را از خود نشان نداد.
بزرگواری:
نماینده چهار شهرستان کهگیلویه وبویراحمد در مجلس شورای اسلامی به مصیب عظمی قلمداد کردن شب واریز یارانه ها از سوی وزیر اقتصاد و دارای گفت: حتماً آقای طیب نیا نمی داند که بحث یارانه یک بحث ملی و حق مردم است که اینگونه حرفها را می زند.

صفحه‌ها