نمایش 1 - 10 از 125
این عقاب تیز پرواز آسمان ایران، از خلبانان جان برکف ارتش جمهوری اسلامی ایران است که در مکتب شهید صیاد شیرازی تعلیم دیده و امروز در کنار پروازهای قهرمانانه و همت در تعلیم و آموزش پرواز به نسل امروز عقابهای ایران اسلامی ، رییس گروه معارف جنگ پایگاه چهارم هوانیروز ارتش است.
واکنش نایب رئیس شورای شهر یاسوج به زمان تودیع معارفه شهردار
نایب رئیس شورای شهر یاسوج به زمان تودیع و معارفه شهرداران پیشین و جدید مرکز استان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر زمان دقیقی برای این موضوع در نظر گرفته نشده و با توجه به تأیید حکم شهردار جدید ابلاغ حکم باید از سوی استانداری صورت گیرد.
واکنش سخنگوی شورای پنجم پایتخت طبیعت به حواشی های پارلمان
سخنگوی شورای دورپنجم شهر یاسوج به برخی حواشی ها و مسائل مطرح شده در مورد این پارلمان در رسانه ها واکنش نشان داد.
دست بالای دست
نایب‌رئیس شورای پنجم شهر یاسوج نسبت به انتخاب شهردار جدید پایتخت طبیعت و حضور نداشتن یکی از اعضاء واکنش نشان داد.
مدیر کل ارشاد کهگیلویه وبویراحمدگفت :کسانی که این مطالب رو می‌زنند یک روز را با رزمندگان باشند و بدانند که یک رزمنده نه برای معروف شدن بلکه برای دفاع از آرمان‌ها جان را در کف دست گرفته و با دشمن می‌جنگد و اینجا که رسانه‌ها باید این فرهنگ غنی را ترویج دهند نه به‌عنوان یک شاکی آن را موردنقد قرار دهند.
واکنش رئیس فوتبال کهگیلویه و بویراحمد شجاعی و حاج صفی مقابل تیم مکابی اسرائیل
رئیس فوتبال کهگیلویه و بویراحمد در واکنش به حرکت غیر قابل عرف شجاعی و حاج صفی و بازی کردن آنان مقابل تیم مکابی اسرائیل گفت: این حرکت از سوی دو بچه مسلمان که سالهاست با این رژیم کودک کش در مقابله هستند قابل بخشش نیست.
نماینده ادوار مجلس
نماینده پیشین ادوار مجلس با بیان اینکه ملت مقاوم ایران قریب چهل سال است که در برابر تحریم‌های آمریکا ایستادگی کرده است، گفت:امروز وظیفه دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی کشور این است که در برابر این‌همه یاوه‌گویی و تحریم‌های ظالمانه آمریکا جواب قاطعی بدهند.
واکنش فعال سیاسی اصلاح‌طلب نسبت به تحریم‌های جدید آمریکا
فعال سیاسی اصلاح‌طلب بابیان اینکه آمریکایی‌ها با این‌گونه رفتارهای مغرضانه دشمنی خود با ملت ایران را یک‌بار دیگر نشان داده‌اند،ابراز کرد: دولت‌مردان آمریکایی با این رفتار خصمانه و نادیده گرفتن یک معاهده بین‌المللی ماهیت خود را بر همه آشکار کرده‌اند که آن‌ها به‌هیچ‌وجه غیر اعتماد نیست و نخواهد بود.
اظهار نظر جالب شهردار یاسوج در مورد سخنان برخی از اعضاء شورا
شهردار یاسوج به سخنان پیش آمده در آخرین جلسات شورای دور چهارم مرکز استان واکنش نشان داد.
واکنش هدایت خواه به انعقاد قرارداد توتال با وزارت نفت
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با انتقاد از انقاد چنین قرار دادی از سوی مسئولان دولت یازدهم گفت:آنچیزی که در حال حاضر مسلم است نشان دهنده استعماری بودن این قرار داد است که به استقلال ملی،، صنعت تولید داخلی، شرکت های خصوصی و قاونین جمهوری اسلامی خدشه وارد خواهد کرد.

صفحه‌ها