نمایش 1 - 10 از 121
مدیر کل ارشاد کهگیلویه وبویراحمدگفت :کسانی که این مطالب رو می‌زنند یک روز را با رزمندگان باشند و بدانند که یک رزمنده نه برای معروف شدن بلکه برای دفاع از آرمان‌ها جان را در کف دست گرفته و با دشمن می‌جنگد و اینجا که رسانه‌ها باید این فرهنگ غنی را ترویج دهند نه به‌عنوان یک شاکی آن را موردنقد قرار دهند.
واکنش رئیس فوتبال کهگیلویه و بویراحمد شجاعی و حاج صفی مقابل تیم مکابی اسرائیل
رئیس فوتبال کهگیلویه و بویراحمد در واکنش به حرکت غیر قابل عرف شجاعی و حاج صفی و بازی کردن آنان مقابل تیم مکابی اسرائیل گفت: این حرکت از سوی دو بچه مسلمان که سالهاست با این رژیم کودک کش در مقابله هستند قابل بخشش نیست.
نماینده ادوار مجلس
نماینده پیشین ادوار مجلس با بیان اینکه ملت مقاوم ایران قریب چهل سال است که در برابر تحریم‌های آمریکا ایستادگی کرده است، گفت:امروز وظیفه دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی کشور این است که در برابر این‌همه یاوه‌گویی و تحریم‌های ظالمانه آمریکا جواب قاطعی بدهند.
واکنش فعال سیاسی اصلاح‌طلب نسبت به تحریم‌های جدید آمریکا
فعال سیاسی اصلاح‌طلب بابیان اینکه آمریکایی‌ها با این‌گونه رفتارهای مغرضانه دشمنی خود با ملت ایران را یک‌بار دیگر نشان داده‌اند،ابراز کرد: دولت‌مردان آمریکایی با این رفتار خصمانه و نادیده گرفتن یک معاهده بین‌المللی ماهیت خود را بر همه آشکار کرده‌اند که آن‌ها به‌هیچ‌وجه غیر اعتماد نیست و نخواهد بود.
اظهار نظر جالب شهردار یاسوج در مورد سخنان برخی از اعضاء شورا
شهردار یاسوج به سخنان پیش آمده در آخرین جلسات شورای دور چهارم مرکز استان واکنش نشان داد.
واکنش هدایت خواه به انعقاد قرارداد توتال با وزارت نفت
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با انتقاد از انقاد چنین قرار دادی از سوی مسئولان دولت یازدهم گفت:آنچیزی که در حال حاضر مسلم است نشان دهنده استعماری بودن این قرار داد است که به استقلال ملی،، صنعت تولید داخلی، شرکت های خصوصی و قاونین جمهوری اسلامی خدشه وارد خواهد کرد.
واکنش کناری به حمله موشکی سپاه پاسداران علیه تروریست های داعشی
مدیر کل پدافند غیره عامل استان کهگیلویه وبویراحمد با تحسین از حرکت مقتدارنه سپاه پاسداران علیه تروریست های داعشی ،بیان کرد:هر ایرانی با هر تفکر سیاسی فکری تحسین گوی این حرکت مقتدرانه نیروهای مقاومت بوده که نشان از وحدت و اقتدار همه مردم و گروههای سیاسی در مابرزه با تروریست است.
نماینده سابق مجلس در گفتگو با بویرخبر
نماینده سابق مردم شهرستانهای بویراحمد ودنا درمجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نکات و محتویات این سند با مبانی اسلامی و فقهی ایران اسلامی همگام نیست، ابراز کرد:اشخاص که با پررویی و بی حیایی از این سند دفاع می کنند در برابر خون شهیدان و این ملت چه پاسخی دارند.
منتخب پنجمین دوره شورای شهر یاسوج در گفت و گوی اختصاصی با بویرخبر عنوان کرد:
منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج در گفتگوی اختصاصی پاسخگوی سئوالات خبرنگار این پایگاه خبری بود.
منتخب پنجمین دوره شورای شهر یاسوج در گفت و گوی اختصاصی با بویرخبر عنوان کرد:
منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج در گفتگوی اختصاصی پاسخگوی سئوالات خبرنگار این پایگاه خبری بود.

صفحه‌ها