گزراش تصویری
بسیجیان گردان امام علی (ع) در میدان تیر واقع در پایگاه امام جعفر صادق (ع) شهر یاسوج امروز 2 اسفند با افزایش توان نظامی و رزمی اقدام به تیر انداز به سمت سیبل مقابل کردند.
روایتی از عملیات 128 روزه در ارتفاعات دنا؛
پس از سقوط هواپیمای تهران-یاسوج تلاش برای جستجوی بقایای پیکر جانباختگان حدود چهار ماه طول کشید و روزهای سختی را پشت سر گذاشتند بر همین اساس به سراغ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان رفتیم تا جزئیات بیشتری از آن اتفاق و حوادث پیرامون آن مطلع شویم.
ستار هدایت خواه گفت: ملت با همه مشکلات و سختی در کنار انقلاب ایستاده اند و مشکلات نزدی‌ک به ۸۰ درصد آنها در داخل حل خواهد شد و این دولتمردان هستند کخ باید برای حل آنها گام بردارند.
29بهمن ماه 1396روزی غم انگیز و روزی به نام یکشنه سیاه، روزی که هواپیمایی ATR72 آسمان به قله های پیر و زجر کشیده دنا اصابت کرد و روزی غم انگیز را در تاریخ استان کهگیلویه وبویراحمد رقم زد.
در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل بیمه سلامت مطرح شد؛
مدیرکل جدید بیمه سلامت استان گفت: نسخه های الکترونیکی سلامت با همکاری موسسه های سلامت باید صورت گیرد تا هزینه های درمانی کاهش پیدا کرده و همچنین برنامه محوری، دسترسی آسان، از اولویت های کاری بنده است.
کارشماس وضعیت هواشناسی اعلام کرد؛
کارشناس هواشناسی گفت: موج های جدید بارندگی در روزهای جمه و شنبه در سطح استان مشاهده خواهد شد.
آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی مطرح کرد؛
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ما اگر تمایل داریم در عرصه های سیاسی حضور داشته یا سیاسی باشیم باید بر محور رسیدن به پیشرفت و قدرت انقلاب اسلامی سیاسی بود و منازعات سیاسی را حذف کرد.
قشرهای مختلف مردم و مسوولان در شهر یاسوج با حضور در نمایشگاه کتاب و مطبوعات با بازدید از غرفه های کتاب و خبرگزاری های مختلف استان، به خرید کتاب و گفت گو ها با خبرگزاری ها و خرید کتاب اقدام کردند.
نهاد های اجتماعی و فرهنگی و حمایتی در قبال کودکان کار مسوول بوده، زیرا آنها در یک کشور اسلامی زندگی می کنند و باید نیازهای آنها تامین و با تاسیس نهاد های حمایتی مشکلات آنها را کمتر کرد، و از ایجاد هزینه های احتمالی در آینده جلوگیری کرد.
در نشست شورای گفت و‌گوی دولت و بخش خصوصی مطرح شد؛
جبار کیانی گفت: در سال ۹۰ در راستای تصویب قانون کسب و کار، اتاق بازرگانی مامور شد وضعیت کسب و کار را پایش کند، که از مجموعه پایش های صورت گرفته در بین استان های کشور، شرایط خوبی وجود داشته است
مدیر اجرائیات شهرداری یاسوج مطرح کرد؛
مدیر اجرائیات شهرداری یاسوج به بویرخبر گفت: مکانی که برای وانت بارها در نظر گرفته شده، در مسیر جاده نجف آباد و نرسیده به پمپ بنزین منصوری بوده، و هیچ گونه مزاحمتی برای مسیر خودروها و ایجاد ترافیک نخواهد کرد.
درگفتگو با بویرخبر
یکی از مسائلی که معمولا در زمان بارندگی به آن توجه می شود، جدیدترین خبرها از وضعیت بارندگی ها و همچنین جاده های شهری و روستایی و حتی عشایری است که در این خبر به آن پرداخته شده است.
عدم تصمیم گیری درست مسئولان سبب تعطیلی یکی از مجهزترین کشتارگاه های صنعتی ایران در یاسوج شد.
در یکی از مناطق یاسوج پلی وجود داشته که به علت قدیمی بودن و فرسایش، مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کرده است.
رمضانی: هر کدام از شهروندان که در این بانک سپرده داشته می توانند روز شنبه در روز اول کاری به این شعبه مراجعه کرده و از سپرده ها و موجودی حساب خود آگاه شوند.