پنجشنبه ای با شهدا:
در یکی از روزهای بهاری سال 1345 در سیاه چادر عشایری در حال کوچ و عزیمت به محل ییلاقی عشایری خود در منطقه آبنهر شهرستان بویراحمد پا به عرصه هستی گذاشت.
نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی با تاکید بر ضرورت فضا سازی شهری در مناسبت های ملی و مذهبی گفت: ابعاد و دست آوردها انقلاب برای مردم تبیین شود.
رزمنده دفاع مقدس مطرح کرد:
رزمنده کهگیلویه و بویراحمد ی عملیات بیت المقدس به تشریح شجاعت های رزمندگان استان در این عملیات پرداخت و گفت: یکی از ویژگی لرها در دفاع مقدس شجاعت بود.
شهید عبدالله نجفی اولین فرمانده گردان استان کهگیلویه و بویراحمد بود که در مرحله دوم عملیات بیت‌المقدس به فیض شهادت نائل آمد
در اولین یادواره شهید مدافع سلامت مطرح شد:
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شهید زارعی با اندیشه توحیدی و ولایی در میدان سلامت ایستاد گفت: همه ما باید درس بگیریم در مسیری قرار بگیریم که مرگ مان با افتخار باشد.
معاون دانشگاه علوم پزشکی مطرح کرد :
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان به دیر رسیدن جواب آزمایش های کرونایی واکنش نشان داد.
صبح امروز با حضور جمعی از مسوولا استان و به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت یاد و خاطره شهدای دولت در حسینه ثارالله گرامی داشته شد.
در دیدار فرمانده سپاه فتح با رزمندگان و جانبازان مطرح شد:
فرمانده سپاه فتح استان به منظور تکریم رزمندگان استان با تعدادی از جانبازان استان دیدار و پیگیر مشکلات آنها شد.
کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد:
قناد باشی:آمریکایی ها به نخست وزیر ژاپن گفته بودند که خواستار تغییر سیستم و انقلاب ایران نیستند و این عقب نشینی آنها نوعی ضربه سنگینی به موقعیت آمریکا و جامعه آمریکا محسوب می شود.
در کنگره شهداء استان مطرح شد:
صبح امروز به مناسبت گرامی داشت یاد و خاطره سالروز آزادسازی خرمشهر، در کنگره شهدای استان مراسم تجلیل از خانواده شهداء و همچنین خاطره گویی رزمندگن با حضور فرماندهی سپاه فتح استان و جمعی از فرماندهان و همچنین معاون سیاسی استاندار برگزار شد.
در آخرین پنجشنبه سال خانواده شهداءکهگیلویه و بویراحمدی با حضور در گلزار مطهر آنها یاد و نامشان آنها را گرامی و رزق معنوی سال خود را با مقام و عزت آنها شروع می کنند
گروه های از ایثارگران و بازنشستگان وجود داشته که برای تامین هزینه های درمانی و بیمه ای با مشکل مواجه بوده، که مسوولان ذی ربی وظیفه داشته با بررسی مشکلات این قشر درصدد حل آنها باشد
در روایت و احادیث معصومین، روز جمعه مختص به حضرت ولی عصر (عج) بوده، و در همین روز امکان ظهور امام زمان (عج) وجود دارد، بنابراین شیعیان و محبان حضرت در فراق آخرین ذخیره الهی از نسل معصومین، در روزهای جمعه دعای ندبه می خوانند، که در این هفته این دعا در شهر یاسوج برگزار شد.
پنجشنبه ای با شهدا؛
سیدیدالله فاطمی در ابتدای جوانی وارد سپاه پاسداران گچساران شده و به دلیل روحیات فداکارانه و شجاعتی که داشت، در عملیاتهای مختلفی حضور پیداکرده، تا اینکه در عملیات کربلای چهاربه آرزوی خود که همانا شهادت در راه ایران اسلامی بود دست یافت.
حجت الاسلام موسوی:
سخنران مراسم لیلة الشهدا با بیان اینکه مسوولین باید به مردم خدمت کنند و خود را به نحوی نوکر مردم بدانند، گفت: فرهنگ مطالبه گری را به خوبی پیاده نکردیم و اگر مطالبه گری در بین عموم فرهنگسازی می شد هیچ مسوولی جرعت نمی کرد به مردم پاسخ ندهد.