چندسالی است که در یک اقدامی ارزشمند اردوهای راهیان برای نشان دادن جانفشانی شهداء جنگ تحمیلی برگزار میشود، این اقدام ارزشمند سبب می شود نسلی که جنگ را ندیده قدردان امنیت امروز کشور باشد.
روزی در تاریخ که با سهل انگاری و انحراف در تاریخ امروز انسان ها سبب آسیب ها به جسم و حسرت همیشگی تبدیل می شود.
مردم شهر یاسوج در آخرین روزهای سال با حضور خود در بازار و خرید به پیشواز نوروز رفته و به این شیوه آماده سال تحویل می شوند.
در نشست خبری فرمانده انتظامی استان مطرح شد:
سردار انصاری:ما با شادی مخالف نیستیم اما با کسانی که سبب سلب آسایش شوند، مخالف هستیم، برای همه شهرهای استان برنامه ریزی داشته و در آن مکان حضور داریم و خودروها و موتورسیکلت هایی که آلودگی صوتی داشته باشند دستگیر و تا پایان تعطیلات نوروز بازداشت خواهند بود.
در رابطه با فضای مجازی و نرم افزارهای کاربردی موجود در این فضا مطالب گوناگونی بیان شده، اما آموزش صحیح استفاده از این فضا را کمتر شنیده شده است.
شهروندان، فروشندگان و مسوولان نمایشگاه بهار مطرح کردند؛
نمایشگاه بهار در شهر یاسوج به منظور خرید قشرهای مختلف مردم و استفاده از قیمت مناسب در شهر یاسوج برگزار شد، این نمایشگاه از 15 اسفندماه شروع و تا 29 اسفندماه ادامه دارد.
برای حرکت درجهت اهداف ارزشمند همیشه نیازمند تلاش گروهی بوده تا بتوانند به پیروزی رسید، در انقلاب اسلامی ایران کسانی از جان گذشتند تا ریشه های استبداد و استکبار در کشور خشکانده شده و حکومت اسلامی برقرار شود.
درپیاده رو های شهر یاسوج جوان معلولی وجود دارد، که با هنر ندستان خود برای شهروندان موسیقی ایجاد می کند و از این طریق به کسب روزی می پردازد.
شهردار یاسوج دراین مراسم گفت: تحقق ماده ۵۰ قانون اساسی و کاهش آسیب به محیط زیست از محورهای اجرای طرح احداث کارخانه پسماند است.
حسینعلی امیری در ادامه برنامه های خود در روز دوم با حضور در بارگاه امام زاده شاه قاسم (ع) و زیارت آن حضرت، بر قبر مرحوم آیت الله ملک حسینی حاضر و فاتحه ای نثار آن مرحوم کرد.
#شومن_ارکستری #کلیپهای_سیاه؛
از جمله خصوصیات بارز زنان لر خصوصا در استان کهگیلویه و بویراحمد نجابت، عفت و حیاء در کنار پوشش سنتی و بومی آنان است، به تازگی انتشار کلیپ هایی از سوی شهرت طلبان در فضای مجازی هویت های این قشر را دچار انحراف کرده است.
قصه کارگران دردمند و وعده های توخالی مسئولان/کارگران سد چم شیردر انتظار پرداخت معوقات خود
سرهنگ شاهینی افزود: این رزمایش به صورت مشترک با فرماندهی انتظامی استان و با همکاری سایر ارگان ها و دستگاه های خدمات رسان شهری استان و شهرستان و همکاری بسیجیان اجرا شده است.
در آئین اختتامیه جشنواره ابوذر مطرح شد؛
آیین اختتامیه جشنواره ابوذر با حضور فرمانده سپاه فتح و اصحاب رسانه در کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، در این مراسم از برگزیدگان این جشنواره با اهدای جوایزی تقدیر به عمل آمد.
در آیین رونمایی از جایزه علمی رضا امیدبیگی مطرح شد:
آیین تکریم و رونمایی از جایزه علمی دکتر رضا امید بیگی در ساختمان مرکزی دانشگاه یاسوج، با حضور رئیس دانشگاه، کارآفرینان و متخصصان حوزه گیاهان دارویی برگزار شد.