در دیدار هاشمی پور با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان مطرح شد؛
دکتر یزدان پناه ضمن قدردانی از تلاش های نماینده کهگیلویه بزرگ گفت: عملیات ساخت بیمارستان های بهمئی و لنده در آذر ماه سال جاری به اتمام خواهد رسید و عملیات اجرایی بیمارستان چرام بزودی آغاز خواهد شد.
در نشست شورای سلامت استان مطرح شد:
صبح امروز نشست شورای سلامت کهگیلویه و بویراحمد در سالن شماره یک استانداری و با حضور مجموعه مدیران اداری برگزار شد.
در نشست شورای مسکن استان مطرح شد:
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه دیگر بعد از 12 سال پرونده مسکن مهر زیبنده نیست بسته نشود، گفت: تاکنون جشن تحویل مسکن مهر در استان‌های زنجان، یزد و خراسان جنوبی برگزار شده است.مسکن مهر کهگیلویه و بویراحمد نیز در آستانه اتمام است.
به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و وبویراحمد برگزار شد:
مراسم جشن ازدواج دانشجویی، 30 زوج دانشجو، از زوج های دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در سالن حکیم جرجانی آن دانشگاه برگزار شد.
مدرسه ها از مکان های آموزشی و سرمایه اجتماعی یک کشور محسوب شده و ساخت ، حفظ و نگهداری آن از اصول اساسی وزارت آموزش و پرورش بوده، و هرساله بخش زیادی از بودجه این وزارت خانه در این محل هزینه می شود.
یکی از موضوعاتی که به نوبه خود می تواند در افزایش ترافیک در شهر و افزایش مشکلات برای شهروندان نقش داشته باشد، ترافیک است، در شرایط حاظر به نظر می رسد نبود ایستگاه ها و پارکینگ خودروهای حمل مسافر در برخی نقاط شهر سبب افزایش ترافیک باشد
یک منبع آگاه خبر داد:
داره‌کل محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد از ساخت و ساز در محدوده منطقه حفاظت شده دنا جلوگیری کرد.
یکی از آسیب هایی که امروز دانش آموزان را تهدید می کند فضای مجازی بوده، در این خصوص لازم است آموزش و پرورش در کاهش هر چه بیشتر آسیب های که در فضای مجازی و اینستاگرام دانش آموزان را تهدید می کند و وجود دارد برنامه های آموشی داشته باشد.
فضای مجازی این روزها به حوزه ای برای سوء استفاده های مختلف و وقوع جرائم امنیتی ، فرهنگی و اقتصادی تبدیل شده است به گونه ای که بسیاری از صاحبنظران یکی از عوامل تنش در بازار کالاهای مختلف و حتی ارز را جوسازی های کانال های مجازی عنوان می کنند
اردوی تیم ملی هندبال به زودی برگزار می شود در این اردو چهار بازیکن از تیم‌های نفت گاز گچساران و فراز بام‌ دهدشت به این تیم دعوت شدند
به مناسبت سالگرد تاسیس سازمان دانش آموزی مطرح شد
صبح امروز به مناسبت بیستمین سالگرد تاسیس سازمان دانش آموزی جشنی در آموز و پرورش شهرستان بویراحمد برگزار شد.
در نشست خبری سازمان دانش آموزی استان مطرح شد:
سید نظام مردای: در آستانه بیستمین سالگرد سازمان دانش آموزی بوده و هدف از تشکیل آن ارتقای شخصیت علمی و فرهنگی و معنوی دانش آموزان جهت حضور و نقش آفرینی در عرصه های علمی و فرهنگی و اجتماعی است.
شهروندان یاسوجی مطرح کردند:
در ماه مبارک رمضان باید کالاهای اساسی مردم توسط مسوولان مربوطه تامین شود و از طرفی نظارت ها به گونه ای باشد که افزایش قیم و تخلفی نباید در بازار صورت گیرد.
نماز جمعه این هفته استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور گسترده مردم همیشه در صحنه استان برگزار شد و نمازگزاران پس از نمازجمعه با برگزاری راهپیمایی حمایت خود را از مواضع دولت و شورای عالی امنیت ملی در خصوص برجام اعلام کردند.
آبشار تنگ تامردای در فصل بهار به دلیل برخورداری از طبیعت و چشمه های فراوان از بهترین مکان ها جهت سپری کردن لحظات شاد و مفرح در دامان طبیعت و در کنار خانواده ها است.