موانع گاز رسانی به دو روستای دشت بز و منج شهرستان دنا برطرف شد.
فرماندار مارگون مطرح کرد:
فرماندار مارگون گفت: وضعیت فضای درمانی شهر مارگون بسیار اسفناک است حداقل یک بستر درمان برای این شهر در نظر گرفته شود تا مردم این شهرستان بتوانند امور درمانی خود را با سهولت انجام دهند.
فرماندار بویراحمد گفت: در بحث بانک ها هم تکلیف وام های تکلیفی مشخص نیست خود وزیر اقتصاد گفته و مصاحبه داده که وام ازدواج هر زوج یک ضامن و سرجمع دو ضامن ولی در شهر یاسوج بانک ها به کم تر از ۴ و ۳ضامن راضی نمی شوند و تازه کلی هم شرایط من درآوردی لطفا به وزیر اقتصاد بفرمائید حداقل مصاحبه نکند و لطفا برخورد شود.
سردار کیقباد مصطفایی در خصوص آسیب ها و مشکلات در برخی از کافه های آبشار یاسوج واکنش نشان داد و گفت: برنامه و طرح های مختلف پیش بینی شده است و با متخلفان برخورد می کنیم.
خط کشی معابر سطح شهر یاسوج و مسیرهای منتهی به مدارس قبل از شروع سال تحصیلی جدید می بایست در دستور کار قرار گیرد.
کهگیلویه و بویراحمدی ها بعد از گذشت سال ها همچنان چشم انتظار سفر هوایی به نجف برای همراهی با زوار اربعین از طریق فرودگاه یاسوج هستند.
دادستان شهر یاسوج به تشریح اقدامات مجموعه دستگاه قضا برای شناسایی مصادیق خشونت در فضای مجازی توضیحاتی ارائه کرد و گفت: موارد مختلف خشونت طلبی در فضای مجازی شناسایی و دستگیر شدند.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای به تشریح آخرین وضعیت توسعه راه در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت و گفت: حدود ۱۳۸ پروژه فعال راه روستایی وجود دارد.
بازیکن اسبق استقلال تهران به عنوان سرمربی یکی از تیم های فوتبال کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد به تشریح آخرین وضعیت توزیع پنل های خورشیدی در مناطق عشایری استان پرداخت.
رئیس اورژانس ۱۱۵ استان از فوت یک نفر در تصادف بامداد امروز خبر داد.
مدیر عامل بانک کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص اقدامات این بانک برای حمایت از ازدواج جوانان از طریق پرداخت تسهیلات توضیحاتی داد.
مدیر کل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد آخرین وضعیت صدور کارت های هوشمند ملی را تشریح کرد.
مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد:
مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در خصوص مطالبه شهروندان برای بررسی وضعیت دریافت شهریه آموزشگاه های زبان گفت: آموزشگاه های زبان خارجی مورد بررسی قرار می گیرند.
مدیر کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد آخرین وضعیت جوی در استان کهگیلویه و بویراحمد را تشریح کرد.