www.boyerkhabar.ir
گزارش میدانی/
وجود نخاله ای ساختمانی در مسیر روستای دهنو، چهره ای زشت و زننده را پدید آورده است، بطوریکه در نگاه اول به چشم می خورد و مانع از خودنمایی طبیعت بکیر و زیبای این روستا شده است.
بیانیه مشترک/
سه تشکل بزرگ دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از قبیل بسیج دانشجویی، جامعه اسلامی دانشجویان، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل، نسبت به اتفاقات روز دانشجو در این دانشگاه با صدور بیانه ای واکنش نشان دادند.
شعر انتظار
شعر زیبا در وصف امام زمان(عج) با عنوان "آقا سلام! باز منم خاک پایتان" سروده "همیلا محمدی " منتشر شد.
بخش پاتاوه و در انتهای تنگ برا واقع شده است. بعد از طی ۶۰ کیلومتر از جاده یاسوج به اصفهان و تغییر مسیر به طرف روستای تمنک از توابع بخش پاتاوه و ادامه مسیر به طول ۱۷ کیلومتر زیارتگاه امامزاده بابا حاجی(ع) قرار دارد.
صبح گاه سی دی ماه و آنگاه که اولین ماه زمستان آماده رفتن می شد ناگاه یک حادثه در مرکز تهران به یک فاجعه سپس به یک تراژدی تبدیل شد.
9دی
سایت حرف ناب به منظور مشارکت شما مخاطبان گرانقدر در نظر دارد تا بصورت ماهیانه مسابقه ای را تحت عنوان "تیتر بزن جایزه بگیر" برگزار نماید.
حرف ناب تقدیم می کند/
در مجموعه گلدون وبلاگی پیش رو از بهترین وبلاگ نویسان استان مطالبی جمع آوری شده است که توجه شما را به دیدن آنها جلب می نماییم.
حرف ناب منتشر کرد
در مجموعه گلدون وبلاگی پیش رو از بهترین وبلاگ نویسان استان مطالبی جمع آوری شده است که توجه شما را به دیدن آنها جلب می نماییم .
خبرنگار کهگیلویه و بویراحمدی در وبلاگش نوشت:
امروز برخی از استانهای کشور نظیر کهگیلویه و بویراحمد به استان توسعه نیافته معروف شده است . بدون شک نقش خبرنگاری توسعه در زدودن لکه های توسعه نیافتگی در دنیای امروزی اشکار شده است از این رو لازم است به اهمیت و نقش روزنامه نگاری و خبرنگاری در رشد و توسعه این استان ها اهمیت دهیم.
پاتوق وبلاگ نویسان کهگیلویه و بویراحمد منتشر کرد:
اگر بنای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعمال فیلترینگ به روی سایت‌های ارزشی اسلامی است، پس دیگر لزومی ندارد که پسوند اسلامی را یدک بکشد.
پاتوق وبلاگ نویسان استان کهگیلویه و بویراحمد انتشار داد:
چند سالی است که تب خوانندگی در بین زنان و دختران جامعه ما رواج پیدا کرده؛ که این نیز تیری است زهر آلود از جانب دشمنان نظام و انقلاب برای القای فرهنگ غرب به سوی زنان و دختران جامعه ما.
پاتوق وبلاگ نویسان استان کهگیلویه و بویراحمد تقدیم می کند :
در مجموعه گلدون وبلاگی پیش رو از بهترین وبلاگ نویسان استان مطالبی جمع آوری شده است که توجه شما را به دیدن آنها جلب می نماییم.
پاتوق وبلاگ نویسان استان گلدون وبلاگی شماره 12 را تقدیم می کند :
در مجموعه گلدون وبلاگی شماره 12، بهترین مطالب هفته اخیر وبلاگ نویسان استان جمع آوری شده است که توجه شما را به دیدن آنها جلب می نماییم.
در مجموعه گلدون وبلاگی پیش رو از بهترین وبلاگ نویسان استان کهگیلویه و بویراحمد مطالبی جمع آوری شده است که توجه شما را به دیدن آنها جلب می نماییم.