شهر سی سخت در روزهای بهاری، طبیعت زیبای را از خود نشان می دهد و نو شدن طبیعت نوید بخش آینده ای روشن در این شهر زلزله زده است.
معاون اقتصادی استاندار مطرح کرد:
معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مذاکرات متعددی با ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) درخصوص کارخانه قند در تهران صورت گرفت، که از طریق بانک تجارت و این ستاد این کارخانه راه اندازی می شود.
دغدغه تولید کننده کهگیلویه و بویراحمدی برای رونق تولید:
مسئولان استان برای حمایت از تولید کننده ها باتوجه به شرایط سخت فعالیت های تولیدی، بدهکاری ها و همچنین افزایش قیمت محصولات اولیه و دلار، سود و جریمه های تولید کننده ها را با رایزنی های خود در صدد بخشش آن باشند تا تولید کننده بتواند در مدت زمان شش تا یک سال اصل بدهی خود را پرداخت کند.
پیکر دکتر محمد زارعی اولین شهید مدافع سلامت در کهگیلویه و بویراحمد، امروز از محل بیمارستان امام سجاد(ع) شهر یاسوج بدرقه شد.
گزارش تصویری:
در شب 19 ماه مبارک رمضان که اولین شب از شب های قدر، و شب ضربت خوردن امام علی (ع) است، شهروندان یاسوجی با حضور در مصلی امام خمینی (ره) به شب زنده داری و عزاداری پرداختند.
گزارش تصویری؛
بارش برف شهر یاسوج را در بیست و یکمین روز از زمستان کاملا سفیدپوش کرد و زیبایی خاصی به مناطق گردشگری آن از جمله آبشار داده است.
فرهاد مجیدی دوباره هدایت آبی پوشان پایتخت را عهده دار شد.
مستند ساز شاخص حوزه محیط زیست استان در خصوص ارزش های محیط زیست و ضرورت های آن در یادداشتی مطالبی را عنوان کرد.
صبح امروز با حضور جمعی از مسوولا استان و به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت یاد و خاطره شهدای دولت در حسینه ثارالله گرامی داشته شد.
گهواره لری (ته ته) یکی از آثار سنتی مردم جنوب کشور به نام کهگیلویه و بویراحمد در فهرست آثار ملی ثبت شد.
فرماندهی انتظامی استان مطرح کرد:
مهدی انصاری: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان گچساران در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با هماهنگی قضائی در محور دژ سلیمان به گچساران تور ایست و بازرسی دایر کردند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه تاکنون تلاش‌ها برای پیدا کردن جسد جوان هم‌استانی بی‌‎نتیجه بوده به تشریح عملیات جست‌وجو در مدت ۱۰ روز پرداخت.
کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد:
قناد باشی:آمریکایی ها به نخست وزیر ژاپن گفته بودند که خواستار تغییر سیستم و انقلاب ایران نیستند و این عقب نشینی آنها نوعی ضربه سنگینی به موقعیت آمریکا و جامعه آمریکا محسوب می شود.
در نشست شورای مسکن استان مطرح شد:
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه دیگر بعد از 12 سال پرونده مسکن مهر زیبنده نیست بسته نشود، گفت: تاکنون جشن تحویل مسکن مهر در استان‌های زنجان، یزد و خراسان جنوبی برگزار شده است.مسکن مهر کهگیلویه و بویراحمد نیز در آستانه اتمام است.
تعطیلات نوروزی در کنار شهداء؛
در کهگیلویه و بویراحمد تعداد زیادی از جوانان با حضور در مناطق عملیات جنوب کشور ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان، تجدید عهد و میثاق با شهدا، هشت سال جنگ تحمیلی داشته اند.