درگفتگو با رئیس میراث فرهنگی بویراحمد مطرح شد:
کمک به اشتغال استان از جمله وظایف مهم مسوولان استانی بوده، در این رابطه میراث، فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری برای توسعه اشتغال، اقدم به حمایت از صنایع دستی، تورهای راهنمای گردشگری، و توجه به صنعت توریسم کرده است.
به مناسبت کشف حجاب توسط رضاخان؛
کامران غضنفری بیان کرد: کشورهای استعماری بناداشتند که اسلام را در کشور ایران به طور کامل ریشه کن کرده یا این دین را تضعیف کنند، بنابراین رضاخان را مامور کشف حجاب در ایران کردند.
کرار جاسم هرجور که هست می‌خواهد از صنعت نفت جدا شود.
صبح امروز سید حسن قاضی زاده هاشمی با حضور در شهر یاسوج بیمارستان شهید جلیل را بعد از 11 سال انتظار افتتاح کرد.
روابط عمومی علوم پزشکی یاسوج بیان کرد؛
بیمارستان شهید جلیل یاسوج که پروژه ای 11 ساله محسوب شده، به مرحله بهره برداری رسیده، به گونه ای که شنیده شده قبل از افتتاح توسط وزیر بهداشت یا معاونان وی، این بیمارستان شروع به کار کرده است.
پنجشنبه ای با شهدا؛
سیدیدالله فاطمی در ابتدای جوانی وارد سپاه پاسداران گچساران شده و به دلیل روحیات فداکارانه و شجاعتی که داشت، در عملیاتهای مختلفی حضور پیداکرده، تا اینکه در عملیات کربلای چهاربه آرزوی خود که همانا شهادت در راه ایران اسلامی بود دست یافت.
مسابقات فوتسال با حضور تیم های مختلف استانی و کشوری به همت شهرداری یاسوج در نخستین شب توسط دو تیم یاسوجی برگزار شد.
عزیز فیلی بیان کرد: با تامین اعتبار، پل مربوطه تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید و در این بین مشکل اصلی نبود اعتبار است.
مردم شهر یاسوج برای گذراندن وقت خود در کنار خانواده، ب بازار آمده تا خریدی برای شب های یلدا داشته و لحظات شادی را سپری کنند.
شهر یاسوج به دلیل مرکزیت استان، در گذر زمان با افزایش جمعیت مواجه بوده، و این موضوع مشکلاتی را برای شهروندان به وجود آورده، به عنوان مثال شلوغی موجود در کلینیک شهید مفتح، سبب تاخیر در نوبت دهی برای شهروندان شده است.
ساخت و ساز در یکی از خیابان های اطراف میدان شهید فهمیده(فلکه عقاب) یاسوج موجب سد معبر و مسدود شدن مسیر تردد عابرین پیاده شده و حتی قسمت از خیابان اصلی را تحت الشعاع قرار داده است.
چند سال اخیر موضوع بی آبی و خشکسالی گریبانگیر کشور ایران و استان کهگیلویه وبویراحمد شده است، با این وجود شاهد هدر روی بی حد وحصر آب در خیایان جمهوری شهر یاسوج و بی توجهی مسوولان هستیم.
استفاده همه جانبه از امکانات و زیرساخت های شهری، از جمله حقوق شهروندی است که به عنوان مثال این حقوق در خیابان هجرت 3 یاسوج با مسدود شدن پیاده رو توسط بساز بفروشان نقض شده است.
فارغ از هرگونه کم و کاستی های بوستان بانوان یاسوج، وجود دره های عمیق و بدون حفاظ در آن، که گویی محل عبور فاضلاب است، باعث به خطر افتادن جان بانوان و کودکان شده است.