بخش پاتاوه و در انتهای تنگ برا واقع شده است. بعد از طی ۶۰ کیلومتر از جاده یاسوج به اصفهان و تغییر مسیر به طرف روستای تمنک از توابع بخش پاتاوه و ادامه مسیر به طول ۱۷ کیلومتر زیارتگاه امامزاده بابا حاجی(ع) قرار دارد.
صبح گاه سی دی ماه و آنگاه که اولین ماه زمستان آماده رفتن می شد ناگاه یک حادثه در مرکز تهران به یک فاجعه سپس به یک تراژدی تبدیل شد.
9دی
سایت حرف ناب به منظور مشارکت شما مخاطبان گرانقدر در نظر دارد تا بصورت ماهیانه مسابقه ای را تحت عنوان "تیتر بزن جایزه بگیر" برگزار نماید.
حرف ناب تقدیم می کند/
در مجموعه گلدون وبلاگی پیش رو از بهترین وبلاگ نویسان استان مطالبی جمع آوری شده است که توجه شما را به دیدن آنها جلب می نماییم.
حرف ناب منتشر کرد
در مجموعه گلدون وبلاگی پیش رو از بهترین وبلاگ نویسان استان مطالبی جمع آوری شده است که توجه شما را به دیدن آنها جلب می نماییم .
خبرنگار کهگیلویه و بویراحمدی در وبلاگش نوشت:
امروز برخی از استانهای کشور نظیر کهگیلویه و بویراحمد به استان توسعه نیافته معروف شده است . بدون شک نقش خبرنگاری توسعه در زدودن لکه های توسعه نیافتگی در دنیای امروزی اشکار شده است از این رو لازم است به اهمیت و نقش روزنامه نگاری و خبرنگاری در رشد و توسعه این استان ها اهمیت دهیم.
پاتوق وبلاگ نویسان کهگیلویه و بویراحمد منتشر کرد:
اگر بنای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعمال فیلترینگ به روی سایت‌های ارزشی اسلامی است، پس دیگر لزومی ندارد که پسوند اسلامی را یدک بکشد.
پاتوق وبلاگ نویسان استان کهگیلویه و بویراحمد انتشار داد:
چند سالی است که تب خوانندگی در بین زنان و دختران جامعه ما رواج پیدا کرده؛ که این نیز تیری است زهر آلود از جانب دشمنان نظام و انقلاب برای القای فرهنگ غرب به سوی زنان و دختران جامعه ما.
پاتوق وبلاگ نویسان استان کهگیلویه و بویراحمد تقدیم می کند :
در مجموعه گلدون وبلاگی پیش رو از بهترین وبلاگ نویسان استان مطالبی جمع آوری شده است که توجه شما را به دیدن آنها جلب می نماییم.
پاتوق وبلاگ نویسان استان گلدون وبلاگی شماره 12 را تقدیم می کند :
در مجموعه گلدون وبلاگی شماره 12، بهترین مطالب هفته اخیر وبلاگ نویسان استان جمع آوری شده است که توجه شما را به دیدن آنها جلب می نماییم.
در مجموعه گلدون وبلاگی پیش رو از بهترین وبلاگ نویسان استان کهگیلویه و بویراحمد مطالبی جمع آوری شده است که توجه شما را به دیدن آنها جلب می نماییم.
آرایش سیاسی اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس دهم/2
بی‌تردید، پیش‌بینی آرایش سیاسی انتخاباتی با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید با شعار «اعتدال» و اصرار بر ارائه‌ی لیست اعتدالی و لابی و رایزنی با شخصیت‌ها و چهره‌های تأثیرگذار دو جریان اصلاح‌طلب و اصول‌گرا مبنی بر ایفای نقش در این جریان، در چنین شرایطی، بسی غامض و دشوار است و بر پیچیدگی فضای سیاسی انتخابات افزوده است.
حرف ناب منتشر کرد:
در مجموعه گلدون وبلاگی پیش رو از بهترین وبلاگ نویسان استان مطالبی جمع آوری شده است که توجه شما را به دیدن انها جلب می نماییم.
حرف تو برگزار می کند :
سایت "حرف تو" در نظر دارد مسابقه ای را با موضوع مضرات و آسیب های ماهواره برگزار نماید.